חדשות

איך צפייה בפורנו (באתר PornHub) יכולה להציל את הלווייתנים?

מאת יואב נקש פבואר 14, 2016

גם מבלי להכירכם באופן אישי, מרבית הסיכויים שאתם צופים בפורנו - ואף מעבר לכך, יש סיכוי טוב שאתם צופים בפורנו באתר PornHub שנחשב לאתר הפורנו הגדול ביותר בעולם. אל תנסו להגיד "מי, אני...?!" כי זה כבר לא טאבו (לפחות לא בשכונה שלי). אבל במידה ותרצו פעם אחת להתוודות ולהגיד בפה מלא ובגאון "כן, גם אני צופה בפורנו", אז כדאי ומומלץ שזה יהיה בחודש זה -מה-8 בפברואר, דרך יום הלוויתנים שנחגג ב-13 ועד ה-29 לסוף פברואר - ורק באתר PornHub (אתם לא צריכים קישור נכון?).

כן, זו לא בדיחה. אתם שומעים נכון. לצפות בפורנו זה טוב לסביבה. אתר PornHub חבר לארגון אמריקאי להצלת לווייתנים בשם The Moclips Cetological Society בקמפיין משותף לגיוס כספים. על כל 2000 צפיות של סרטים באתרם הם יתרמו סנט 1 להצלת הלוויתנים (ותהיו בטוחים שזה ים כי יש להם תעבורה של מיליונים...ואחד). מסתבר שתרומות וקמפיינים סביבתיים באתרי פורנו זה דבר יעיל ביותר. כמות האנשים שנחשפת לתכנים ושיכולים לתרום לשם שינוי מכיסם ולא רק מזרעם, יש בו בכדי לגייס הון עתק למטרות חשובות בחיים.

כך לדוגמא ב-PornHub יש קמפיין אנטי "גאנג גבאנג" (Gang Bang) למניעת אלימות נגד נשים, או קטגוריית השדיים הגדולים (Save the Tits) שמיועדת להגברת המודעות לסרטן השד, ואפילו קטגוריית הז' הגדול (Big Dicks) שבעזרתו ניטעו 15,473 עצים בט"ו בשבט האמריקאי (Arbor Day). זה אכן נשמע מאוד מוזר לשווק את הדברים החשובים דרך פורנוגרפיה אבל העובדות מדברות בעד עצמן - PornHub שבר את כל המוסכמות והצליח לגייס הרבה יותר מכל קמפיין מיינסטרימי אחר.

"אנו ב-PornHub, דואגים מאוד לסביבה ולשמירה על החי", אומר קורי פרייס, מנכ"ל האתר. "אנו רוצים להסב את תשומת ליבה של הקהילה הגדולה שלנו למצבם של הלוויתנים הלבנים, ושיעזרו לנו להציל את היצור המלכותי שבעבר היה נפוץ באוקיאנוסים לפני שהתעשיה המסחרית כמעט והכחידה אותו לחלוטין". אז אם אתם בקטע של צפייה בפורנו זהו החודש שלכם לעשות זאת כי האנושות מזיינת את הלווייתנים מידי יום - וזה ביטוי שאין לו כל קשר לפורנוגרפיה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים