חדשות

שיא גינס חדש להאנטיגטון ביץ': מעגל גולשים עם 511 משתתפים!

מאת יואב נקש יוני 22, 2017

בזמן שהתלבטנו איך לחגוג את יום הגלישה הבינלאומי, 511 אנשים בקליפורניה עשו להם יום חג של ממש כששברו שיא גינס בענף הגלישה. חמש מאות ואחד עשרה הגולשים התקבצו ביום שלישי ה-20 ביוני 2017 בהאנטינגטון ביץ' וערכו את מעגל הגלישה הגדול ביותר אי פעם.

השרשרת האנושית של 511 הגולשים "Surfing Circle of Honor" נועדה בעיקר בכדי להעלות את המודעות למוזיאון הבינלאומי לגלישה שנמצא במחוזות האנטיגטון וכמו כן להוכיח את הפוטנציאל הגלום בעיר הגלישה של ארה"ב לקראת המשחקים האולימפים של 2024 במידה ולוס אנג'לס תזכה בהגרלה.

באיוונט המיוחד השתתפו גולשים וגולשות מכל הגילאים וביניהם גם מקצוענים כגון קורטני קונלוג, וברט סימפסון. זה לקח לא מעט זמן לסגור את המעגל שכן בכדי לשבור את השיא הצטרכו המשתתפים לדאוג לאחוז בידי עמיתיהם למשך 60 שניות רצופות מבלי לשבור את המעגל בשעה שנאלצו להיאבק בזרמים ובמזג אוויר ערפילי. מכיוון שהתהליך היה קצת מסורבל ולקח מספר שעות להשלימו, היו מספר גולשים שהתעייפו ויצאו מן המים והמארגנים נאלצו לבקש מגולשים אחרים שהיו באזור להצטרף אליהם למעגל הגדול.

בסופו של תהליך מייגע וגם אם ה"מעגל" לא היה עגול במיוחד, האנטיגטון ביץ' שוב נכנסה לספר השיאים ומעגל הגולשים הוכתר באופן רשמי כגדול ביותר שנעשה אי פעם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים