טלפון חם-חם: מכשיר ה-iPhone 7 התלקח ברכבו של גולש אוסטרלי

מאת יואב נקש אוקטובר 22, 2016

במהלך החודשים האחרונים התוודענו לתופעה חדשה ומדאיגה של טלפונים חכמים אשר מתלקחים כך ללא סיבה. למעשה במרבית המקרים היה מדובר בדגמי הטלפונים של חברת סמסונג גלקסי S7 והנוט 7 - שלא הפסיקו לעשות צרות וכוויות לאוחזים בהם - אלא שלקומזיץ הסמארטפוני הצטרף גם שחקן חדש שאמינות מכשיריו לא הוטלה בספק עד אשר זה התפוצץ ועלה באש בתוך רכבו של גולש.

אף אחד לא שיער לעצמו שהטלפון החכם יהפוך לפצצה מתקתקת ולקופסת גפרורים מתקלחת ומדריך הגלישה האוסטרלי מאט ג'ונס (Mat Jones) הבין זאת בדרך הקשה כאשר צפה ברכבו עולה באש בגלל אותה הסיבה. ג'ונס השאיר את מכשיר ה-iPhone 7 שלו ברכבו ובזמן שהיה במים הוא הבחין שחלונות הרכב נעשו כהים ועשן מתמר מתוכו. "כשהסתכלתי אל פנים המכונית לא יכולתי לראות דבר. כל החלונות היו שחורים", הוא סיפר לצ'אנל 7 האוסטרלי.

ג'ונס פתח את רכבו והבחין במקור ההצתה שהיה לא אחר מאשר ה-IPhone המשוכלל שאותו עטף בשורט הגלישה. "עשן יצא מתוך מכנס הגלישה וברגע שפתחתי אותו הבחנתי שהטלפון נמס לתוכו". ג'ונס מתעקש כי הוא לא הטעין את הטלפון שלא כראוי או עשה בו שימוש שגרם לכך. כעת הוא נותר בלי רכב וללא טלפון. המקרה הובא לידעתה של חברת אפל אשר פתחה בחקירה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים