חדשות
חדשותגלישה ← בדרך לזהב: ענת ליליאור הבטיחה את מקומה באולימפיאדת טוקיו 2020

בדרך לזהב: ענת ליליאור הבטיחה את מקומה באולימפיאדת טוקיו 2020

מאת יואב נקש ספטמבר 13, 2019

זו תהיה הפעם הראשונה בהיסטוריה שענף הגלישה יהיה חלק מהמשחקים האולימפים וכבר כעת אנו מרגישים שזכינו בזהב - גולשת זהב! ענת ליליאור בת ה-19 מתל אביב עשתה צעד אחד גדול לקראת טוקיו 2020 כשהבטיחה את מקומה באולימפיאדה בשנה הבאה. ההתרגשות בשיאה והגאווה בשמיים! (תמונת שער: ארגון גולשי הגלים בישראל)

במשחקי הגלישה של ה-ISA שנערכו בטוקיו סיימה ענת ליליאור בין שמונה הראשונות ובמיקום הגבוה ביותר מבין הגולשות האירופאיות וזהו הדבר שהבטיח באופן מעשי את ההשתתפותה באולימפיאדה בשנה הבאה. כאמור, אחת הדרכים לשריין מקום באולימפיאדה היא להתעלות על כל המתחרות האירופאיות (לכל יבשת ניתן מקום אחד) ועל אף כי המיקום יאושר סופית רק בתום תחרויות ISA בחודש מאי בשנה הבאה, הסיכויים שגולשת אחרת תיקח את מקומה באולימפיאדה הוא קלוש ביותר.

כרגע אנו נשאר עם ההישג שלדעתנו אין מצב שישתנה. ליליאור, גולש חזקה עם הרבה מאוד כוח ותעוזה. קוראת את הגלים כמו ספר פתוח ויש לה סגנון מהוקצע ביותר שמתבטא בתנועה של רייל-טו-רייל וביצועים חדים. בתחרות הזו שנערכה ביפן היא הוכיחה את יכולותיה כשגברה על הטוענת לכתר בסבב המקצועני סטפני גילמור ועל מתחרות חזקות נוספות.

עד כמה שזה ישמע יומרני, אנחנו בזהב שלנו כבר זכינו! אנו שולחים חיבוק גדול לליליאור, מברכים אותה על הישגה ומאחלים לה ים של הצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים