נאום הפאדיחות מאחוריו - ג'ורדי סמית מצא זיווג

מאת יואב נקש פבואר 09, 2014

קצת באיחור אבל בשעה טובה! בפברואר 2014 ובגיל 26, ג'ורדי סמית (Jordy Smith) נשא לאישה את בחירת ליבו הדוגמנית לינדאל ג'ארוויס (Lyndall Jarvis)... קולולו. הדבר שלא רבים זוכרים (ואולי ג'ורדי היה רוצה לשכוח) זה שחמש שנים לפני שענד את הטבעת לאישתו הוא נאם על דוכן טקס ה-Surfer poll ועשה מה זה פאדיחות.

מזל טוב וסימן טוב...! ג'ורדי ולינדאל ביום חתונתם. קולולו

כיאה לבחור צעיר בן 21 שבערה בו התשוקה, הילד עם הכובע וה"סמיילי פייס" חיזר אחרי נשים רבות בלי להתבייש כלל. ג'ורדי לא בחל באף דרך שתמציא לו זיווג וניצל כל הזדמנות שרק היה יכול - כך עשה בנאומו "חוצב הלהבות" על דוכן המנצחים בטקס השנתי והיוקרתי של ה-Surfer poll בשנת 2009. ג'ורדי שזכה בקטגוריית "הקליפ של השנה" (Wip Clip of the year) עלה לדוכן כשהוא מחוייך ספק מבושם. הוא החל את נאומו על כמה שהוא שמח לקבל את הפרס אלא שלאחר מספר משפטים הוא שינה את הנושא וניצל את הבמה המכובדה להחמיא לכל הנשים היפות שנכחו באולם. 

אחי... זה ה-Surfer poll ולא תוכנית היכרויות. ג'ורדי מודל 2009 בדרך לעשות פאדיחות.

המקרה שהעלה סומק על פני יושבי ויושבות האולם, לא נתפס אצל ג'ורדי כדבר מביך. הוא מבחינתו היה חייב להשיג את מבוקשו. המפנה החד שעשה בנאומו הצביע על כך שאת הפרס של הגלישה הוא מעדיף להמיר בבחורה חה חה. "וואוו... יש הרבה מאוד נשים יפות כאן הערב ואני חייב להגיד שכל אחת מכן נראית פשוט מדהים. ואני 100 אחוז רווק (רק שתדעו). והכוונה שלי היא לכל השולחן שם (מצביע לכיוון שולחן שבו יושבות כמה חתיכות)". ג'ורדי ניסה להתעשת על יצרו ולהרגיע את המוסטנג שבו אך לאחר עוד משפט אחד הוא שוב חזר לאותו העניין: ".. אני אוהב את מה שאני עושה ו... יש כאן הרבה נשים יפהפיות", הוא סיכם.

לא ידוע אם נאומו "המבריק"  באותו הערב סידר לו דייט אבל כנראה שהגישה שלו השיגה עבורו את האישה שהוא חובק. לפניכם עוד קצת מהזוג הדרום אפריקאי בסשן תמונות דוגמנות משותף.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים