חדשות

עוד עסק לסטוק: קלי סלייטר משיק חברת גלשנים חדשה Slater Designs

מאת יואב נקש ינואר 13, 2016

הנה הוא בא לעשות עוד מהפכה. אלוף העולם 11 פעמים בגלישה, בעליה של חברת Wave Co, הבעלים של חברת הביגוד outerknown, המחזיק במניות Firewire, והבעלים, יזם ומפיק של רשימה ארוכה נוספת של עסקים, מוסיף עוד ביזניס לסטוק שלו ומשיק חברת גלשנים חדשה שנקראת Slater Designs.

את הלוגו של חברת הגלשנים של קלי סלייטר, ראה עולם הגלישה לראשונה בסיבוב מספר 1 של תחרות הבילבונג פייפ מאסטרס בהוואי. סלייטר גלש על סטיק מדגם בננה 10'5' שאותו עיצב השייפר האוסטרלי גרג וובר (השנים ידועים כמי ששותפים / מתחרים בתחום טכנולוגיית בריכות הגלים).

מהיום תגידו: גלשני SD. מסתבר שאת הלוגו של "סלייטר דזיינס", הגה וצייר קלי סלייטר בעצמו (עוד כשרון). הלוגו של סלייטר בנוי מהאות S עם תיחום אובאלי ופשווט למראה שמזכיר פרופיל של גל.

את הגלשנים יציג הגולש האגדי בתערוכת Surf Expo 2016 שתערך באורלנדו והגלשנים יוצעו למכירה בשווקים החל מחודש אפריל. שלושת דגמי הגלשנים הראשונים יבנו על ידי גרג וובר ודניאל תומסון אבל בהמשך הם גם יהיו זמינים בחברת Firewire. וכיאה לאג'נדה הסביבתית של סלייטר כל הגלשנים ייוצרו על פי תקן של Ecoboard.

שנת 2015 הייתה שנה עמוסה מאוד עבור סלייטר בתחום העסקים. הגולש הטוב ביותר בכל הזמנים השיק את חברת הביגוד Outerknown וקינח בתצוגה של גל מלאכותי מושלם. ככל שזה נוגע לסלייטר... הוא כנראה לעולם לא יפסיק להפתיע אותנו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים