בחדר של סלייטר: KS משיק את ליין הריהוט הסביבתי

מאת יואב נקש אפריל 05, 2015

כששמענו על כך לראשונה שקלי סלייטר נכנס לעסקי הריהוט הרמנו גבה. מה לאלוף העולם האגדי בגלישה ולשולחן כתיבה? ממשקה האנרגיה Purps, לחברת הביגוד Outerknown ועד רכישת חברת הגלשנים Firewire, ידו של סלייטר כבר טעמה מכל קצוות העוגה העסקית. אבל ריהוט...? מהר מאוד הבנו שמאחורי ההרפתקה העסקית החדשה עומד אדם שיש לו אג'נדה ברורה לחיים. כעת הוא משיק את ליין מוצרי הריהוט שלו ומסביר.

קלי סלייטר הוא השגריר העולמי בגלישה. הוא הבאן קי מון של הגולשים והאל גור של ענף הגלישה הסביבתי. לסלייטר תמיד הייתה זיקה עמוקה לבריאות הגוף ואמונה גדולה בשמירה על הסביבה, ובשנים האחרנות הוא פעל בכל המרץ לטובת נושאים חשובים אלו - גם בעסקיו. האגדה מקוקו ביץ' פלורידה לא פעם קרא תגר על הגדולות שבתחום משקאות האנרגיה (רד בול) כשבחר לייצר אלטרנטיבה בריאותית בריאה משלו בשם Purps ושמועות על עזיבתו את חברת quicksilver נסובו סביב האפשרות כי היה מדובר בסכסוך שנבע בגלל חילוקי דעות סביבתיים שבתחום ייצור המוצרים. 

 

" לדעתי זה חשוב להיות מי שאתה ולהיות מודע כיצד זה משפיע על העולם ועל האנשים שננמצאים סביבך". - קלי סלייטר

סלייטר כבר בן 43. הוא אדם מיושב, בוגר שיודע עד כמה דמותו משפיעה על ילדים ונוער שרואים בו דמות לחיקוי והערצה - והוא ער לכך ומעוניין להעניק להם את הדוגמא ראויה. כאמור, בתחילת חודש פברואר 2015 סלייטר נכנס לשותפות עסקית עם ענקית הריהוט PBTeen האמריקאית כאשר המטרה שהנחתה אותו היא לא להמיט הרס על הסביבה כי אם לייצר מוצרי ריהוט ברי קיימא וידידותיים שיהיו בשימוש חדרי נוער. בקולקציה של סלייטר יש כ-40 מוצרים, משטיחים ועד למיטות, כשסך כל המוצרים הם אקו-פרנדלי. הווי אומר שכל העץ מגיע מיערות שנמצאים בפיקוח ממשלתי וכל החומרים האחרים המשמשים בייצור הם ממוחזרים.

סלייטר down the line - משיק את הליין של הריהוט הסביבתי המיעד לחדרי נוער וילדים

"אני גדלתי  בים כך שזה מרגיש כמו ביתי. עבורי, גלישה היא להיות בהרמוניה עם הטבע ולהיות קשוב לים. האהבה שלי לים ולטבע היא אותו הדבר כפי שהייתה מאז ומעולם". - קלי סלייטר

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים