קלי משיק אתר למותג החדש שלו Outerknown

מאת יואב נקש ספטמבר 19, 2014

לקראת הקנייה הבאה של מותג הגלישה החדש Outerknown, אפשר כבר להתחיל ולתרגל השאלה: "קלי בכמה אתה מוכר לי?". אלוף העולם 11X, קלי סלייטר, משיק את המותג שלו והמיזם העסקי בפתיחה חגיגית באתר ייעודי. בתמונה שמקבלת את פני הגולשים נראה קלי סלייטר מביט מבעד לחלון... מביט אל עבר החזון.

המותג של קלי סלייטר עבר לשלב הבא והוא כעת און-ליין. על גבי התמונה הגדולה שמקבלת את פני המקליק בכתובת המותג Outerknown, כתוב באותיות קידוש לבנה: "This is a clean slate" (משחק מילים שמשמעו "זהו דף חלק"). כמו המשפט, כך קלי סלייטר פותח דף חדש בחייו.

קלי סלייטר מביט מבעד לחלון... אל עבר החזון (תמונה מאתר Outerknown)

בהמשך הכיתוב באתר של חברת Outerknown, מצויין כי שם המותג מתייחס למחוזות המרוחקים ביותר שידועים לנו כיום. 

"הוא מאתגר אותנו לייצור טוב ומתקדם יותר של מוצרים ברי-קיימא", כותבים בחברה. "כיצרנים, זה דורש מאיתנו להרים את המכסה מעל שרשרת האספקה שלנו ולשתף את הצרכן במסע בשקיפות מלאה. כמספרי הסיפור, זה מאפשר התפתחות מתמדת של חזון המותג שלנו. כאתלטים ואומנים זה דוחף אותנו לרמות שהיו בלתי אפשריות בעבר. וכתושבי העולם זה מציע עבורנו הזדמנויות חדשות לבחון את העולם הרב-תרבותי שבו אנו חיים ולהפגיש אנשים ורעיוןנות מקצוות שונים - כל זאת במטרה לגלות את ה- Outerknown הבא ".

לאחר כל ההקדמה הפילוסופית והחזון האולטימטיבי של קירוב הלבבות, שם זה כרגע נגמר כי התכל'ס עדיין בהקמה. הצעד הראשון בהשקת האתר נעשה ובקרוב סלייטר יציג גם את הלוגו שאותו ידביק על חרטום הגלשן. בזה יסגר הגולל על מערכת היחסים שהתפרסה על שני עשורים עם חברת הגלישה קוויקסילבר. את מוצרי החברה Outerknown יעצב מעצב העל של הגלישה ג'ון מור (John Moore) שתגובה אסטרטגית ע"י תאגיד העל The Kering Group.

מולטי טאסקר: אלוף העולם קודח צינורות ומקים חברת ביגוד (תמונה: ASP)

בהודעה נרגשת שפרסם קלי סלייטר בבוקר ה- 09.09.2014 הוא מצוטט אומר כך:

"לאחר תקופה ארוכה של תכנון אני גאה לבשר לכם שחברת הביגוד שעמלתי עליה עשתה את השקתה הראשונה באתר שכתובתו Outerknown.com. אני מחכה בכיליון עיניים לשתף אתכם בעוד פרטים ככל שהמותג יתפתח".

סלייטר מבטיח שתוצרת החברה שלו יהיה ביגוד איכותי ובר קיימא. אנו נקווה שזה יהיה גם במחיר סביר ונאחל לו כמובן הרבה הצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים