גל חוזר: הבריכה של סלייטר לא תוקם בפלורידה כמתוכנן

מאת יואב נקש יוני 02, 2019

זו היתה אמורה להיות בריכת הגלים המסחרית הראשונה בטכנולוגיה המושלמת של KSWC שמיועדת לקהל הרחב, והקמתה היתה אמור לצאת לדרכה במהלך 2019. אלא שכעת, כשנה וחצי לאחר ההודעה החגיגית שנמסרה באוקטובר 2017, פרויקט זה ככל הנראה יגנז. בהודעה שפרסמה הליגה (WSL) שמחזיקה ברוב מניות החברה, נמסר על ביטול הפיתוח המתוכנן.

אם גם אתם מאלו שחיכו לגלוש על הגל המושלם של ה"סרף ראנץ'" אז ההודעה הבאה דוחה את החלום לעוד כמה שנים וככל הנראה גם למקום אחר. "האזור של האתר נמצא על קרקע לא יציבה (Water Table) וחשוף לאתגרים קיצוניים שיכולים להערים קשיים בלתי צפויים והם אלו שהובילו להחלטה לבטל את הפרויקט הייחודי", נאמר בהודעה של ה-WSL.

הסרף ראנץ' בפאלם ביץ' היה אמור להתפרש על שטח של 80 דונמים כשבמרכזה בריכת גלים באורך 610 מטרים על רוחב של 55 מטרים. זו היתה אמורה להיות בריכה עם סמליות רבה, הראשונה (מסחרית) להבנות במרחק 120 ק"מ מעיר הולדתו של קלי סלייטר קוקו ביץ'.

בריכה יחידה בטכנולוגיה של KS נמצאת בלאמור קליפורניה אך זו סגורה לקהל הרחב ומארחת מוזמנים בלבד. יחד עם זאת, רצוי שה-WSL יזירזו תהליכים כי הסינים כבר נושפים בעורפם עם העתק מדויק של הסרף ראנץ'.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים