חדשות

הרשת גועשת: יש זוכה בחופשה לפיג'י עם סלייטר אבל היא... לא גולשת!

מאת יואב נקש נובמבר 15, 2015

וווה... איזה אקשן... קלי סלייטר נגד טרולים! כשהגולשים שמעו שהזוכה בחופשת גלישה של פעם בחיים לפיג'י עם שיין דוריאן וקלי סלייטר אינה גולשת, הם פוצצו את האינסטוש של המלך בתגובות זועמו רוויות כעס ושנאה. קלי סלייטר לא נשאר חייב והחזיר לכל הטרולים האנונימיים מנה כפולה כשהגיב להם בעוקצנות ופרסם את תגובותיהם לצד תמונת הפרופיל שלהם.

זו הייתה תרומה להגרלה שבה אדם אחד בר מזל יזכה לבלות חופשה חלומית עם דוריאן וסלייטר בטברואה שבפיג'י - לגלוש על הגלים המושלמים בספוטים של קלאודברייק ורסטוראנטס עם שני האייקונים הגדולים. אלפי גולשים נענו להזמנה / לאתגר ותרמו לאחת מארבע העמותות שהתנו את השתתפותם. ברגע שנודעה זהותה של הזוכה, קלי סלייטר פרסם את שמה ותמונתה באינסטגרם שלו.

השקט שלפני הסערה -  סלייטר, דוריאן והזוכה לטיול לפיג'י, סטייסי מהרמוסה ביץ', בשיחת הסקייפ.

"סטייסי מהרמוסה ביץ' קליפורניה אמרה שהיא נרגשת מאוד ובכוונתה להגיע לחופשה יחד עם האחיין שלה...", כתב סלייטר בתמימות רבה באינסטוש. עד כאן הכל היה טוב ויפה אבל הפרט שהרתיח את הטוקבקיסטים היה כשסלייטר ציין שסטייסי אינה גולשת. אחרי שהפצצה הזו נזרקה לאוויר, הפיצוץ לא איחר להגיע... והוא היה גדול.

בום!!! כ-290 טוקבקים מתלהמים תקפו את סלייטר באופן אישי. התגובות הנזעמות היו על כך שלחופשת הגלישה יסעו שני אנשים (סטייסי ואחיינה) שאינם גולשים כלל. הטרולים יצאו מחוריהם והחלו להטיח האשמות, קללות ו"איחולים לבביים" גם לזוכה וגם לגולש מספר 1 בעולם. באיזשהו שלב סלייטר לא יכול היה לשתוק ובחר לפרסם פוסט עם סקרין שוט של כמה מהתגובות ופניהם של התוקפנים האנונימיים. "בכוונתי להוריד את הפוסט הזה עוד מעט אבל לפני כן אני מעוניין לעשות איזשהו ניסוי תרבותי" הוא כתב.

לפניכם תרגום הפוסט של קלי באינסטגרם שאותו הוא כבר מחק:

"בכוונתי לעשות ניסוי תרבותי. שיין דוריאן ואני גייסנו סכום כסף אדיר לארבע עמותות. באופן אקראי זכתה מישהי שאינה גולשת. אני יכול להבין את זה. ישנם כמה תגובות נפלאות מהרבה מאוד אנשים אבל רבע מכלל התגובות הם נוטפי שנאה. אם אתם מגיבים באופן שכזה כדאי שתדעו שאתם צריכים לעמוד מאחורי המילים שלכם ואני שמח לתת לכם את הבמה כפי שאני עושה כרגע. אני מתכוון להסיר את הפוסט הזה בקרוב אבל הייתי רוצה דיון תרבותי על מה שאתם חושבים על תגובות מהסוג הזה. כמה טרולים יצאו מהחורים שלהם בכדי להתנגח בהליך הבחירה ובי באופן אישי. חלקם הזויים חלקם בוטים. כינו אותי בכל שם אפשרי. זה בעצם משעשע אבל זה לא פחות מכך עצוב. כלומר, אני מעולם לא התקשרתי וצעקתי על מישהו בגלל שלא זכיתי ב-3 מיליון דולר שהבטיח לי במייל. על מה אתם כולכם כועסים? כל מה שאני יכול להגיד הוא שאני באמת שמח שמישהו עם יחס כזה לא זכה בחופשה של שבועיים בפיג'י. מי יודע, אולי סטייסי והאחיין שלה יחזרו עם אהבה חדשה בחייהם (כוונתו לגלישה)".

בסיכומו של דבר, הבחירה הייתה רנדומלית וסטייסי זכתה בגלל שהיא תרמה 100 דולרים לאחת מעמותות הצדקה - וזה הדבר החשוב באמת. טרולים, בכיינים, טוקבסקיסטים, מתלהמים , קנאים, ממורמרים ושאר אכולי בלוע תמיד היו שם אבל טוב שיש את קלי שיודע גם איך להעמיד אותם במקומם. סטייסי, תעשי חיים... ושימותו הקנאים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים