סנפיר בקליק: FCS II - 'חרב' ללונגבורד בלי הברגה

מאת יואב נקש יוני 07, 2015

הגולשים על דגמי הלונגבורד המקוריים (Single Fin) מכירים את הנושא מקרוב. אי אפשר לרדת אל חוף הים אם אין בערכת ציוד הגלישה מברג להברגת הסנפיר הארוך. זה לקח קצת זמן ולא ברור מדוע, אבל FCS מציגה את סדרת ההסנפירים המיועדת ללנוגבורדים ואשר אותם ניתן להרכיב בקלות וללא כלים. פשוט להכניס לתושבת וללחוץ עד שנשמע "קליק" או להסירה בקלות ולשנות את מיקומה לפי העדפה אישית.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

חברת FCS מציגה את הדור הבא בסנפירי הגלשנים המיועד ללונגבורדים FCS II Tool-Less Longboard fins. חרבות אלו שאותם ניתן להרכיב ללא הברגה מיוצרים כך שהם יוכלו להיות מורכבים על כל תושבת FCS קיימת של גלשן לונגבורד ללא צורך בהחלפתו בחדש. 

את סנפיר הלונגבורד החדש אפשר להרכיב בקלות ע"י לחיצה ולהסירו בתנועת יד קלה. מוט הטיטניום שנמצא בבסיס הסנפיר מהווה חלק ממכניזם שמיועד בכדי להתאים ולקבע את הסנפיר למיקום בתושבת הבסיס. מיקומו של הסנפיר לאורך בסיס התושבת מאפשר כיוונונים קלים שמשפיעים על הגלישה בפועל.

סדרת הסנפירים הנשלפת מגיעה בשלושה דגמים: Connect, Pivot ו- the Flow. כאשר כל אחד מהדגמים מיועד לסגנון גלישת לונגוברד שונה: מגלישה מהירה וגישה לביצועים ועד לגלישה של Nose Ride (האנג 5/10) ולגלישה מסורתית רגועה. מחירו של ה-FCS II לסנפיר בודד הוא 65$ (כ-250 ש"ח)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים