מזל טוב! בת'אני האמילטון ילדה בן בכור

מאת יואב נקש יוני 18, 2015

בשעה טובה, בת'אני האמילטון, הגולשת הנערצת ביותר בעולם שמקנה הכי הרבה השראה לכולם, ילדה את בנה בכורה והפכה לאמא ב-01 ביוני 2015. במשך תשעת החודשים שחלפו מאז היא ובעלה אדם דירקס בישרו לעולם כי הם בהריון, עקבנו מקרוב אחר תפיחת הבטן שלה ועם דרכי התמודדותה עם המגבלה הפיזית שלה שבהחלט לא עמדה בדרכה בצינור הענק שקדחה בטיהופו. כעת, תשעה חודשים אחרי... יש נצר ראשון בבית משפחת הגולשת :-)

קולולו... בקול ששון ובקול שמחה רבה, בנה בכורה של האמילטון הגיח לעולם ושמו בהוואי טוביאס (Tobias) - ובישראל כנראה טוביה :) בת'אני ובעלה, אדם דירקס (Adam Dirks), קידמו בשמחה רבה את בנם הבכור אל העולם הכחול ובפוסט נרגש בפייסוק הם כתבו כך:

"התברכנו לקבל אל חיקנו ואל חיק עולמנו את בננו טוביאס שנולד ב-01 ביוני במשקל 3.5 ק"ג. טוביאס נקרא על שם הסבא רבא ומשמעות שמו 'טובו של אלוהים'. אדם ואני מאוהבים בבחורצ'יק הקטנטן שלנו ונלהבים לחלוק את חיינו עימו".

בימים הראשונים של הריונה נצפתה בת'אני תוקפת את הגל של טיהופו כשטוביאס היה ברחמה. הווי אומר שעוד לפני שהעולל שאף את מנת האוויר הראשונה שלו, הבחורצ'יק הקטנטן בבטנה כבר שבר שיא עולם כשהיה הראשון בגודלו לקדוח את הגל האימתני של טהיטי. אם כל השגיה של אימו וטבעה הנינוח הם סוג של אינדיקציה, אז לטוביאס צפויים חיים נפלאים.

מזל טוב לבת'אני האמילטון ולבעלה אדם דירקס על הולדת בנם הבכור, הרבה אהבה וים של Aloha!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים