חדשות
חדשותגלישה ← עכשיו זה סופי: מיק פאנינג מודיע על פרישה מסבב הגלישה המקצועני

עכשיו זה סופי: מיק פאנינג מודיע על פרישה מסבב הגלישה המקצועני

מאת יואב נקש מרץ 01, 2018

אפשר היה לראות את התהליך הזה קורה מול עינינו בשנתיים האחרונות. לאחר השנה המטלטלת שלו ב-2015 - עם תקיפת הכריש, מות אחיו, גירושיו מאישתו וסיום העונה במקום השני - מיק פאנינג לקח חופשה ב-2016 נתן חצי גז ב-2017 וכעת ב-2018 בכוונתו לדומם מנוע. בהודעה שפרסם אלוף העולם לשעבר (X3) הוא מבשר על פרישתו מסבב התחרויות המקצועני של ה-WSL כשהאחרונה שבה ישתתף תהיה בבלס ביץ'.

לאחר התחרות בבלס האלוף האוסטרלי יפשוט את הלייקרה ויפרוש מהסבב המקצועני. מיק פאנינג מרגיש שהוא כבר אינו יכול להעניק את כל מאת האחוזים בתחרויות וכי הוא גם אינו נהנה מכך כבעבר. "הסבב העניק לי כל כל הרבה אבל אני מרגיש שאני צריך משהו חדש ורענן" הוא אומר בהודעה שפרסם באינסטגרם. "אני עדיין אוהב את המשחק אבל אני לא מוצא את המוטיבציה וההשקעה שנחוצים בכדי להתמודד על תואר אלוף העולם".

מייקל יוג'ין פאנינג שזכה לכינוי "הברק הלבן" נולד ב ב-13 ביוני 1981 בפנרית' ניו סאות' ווילס והחל לגלוש בגיל 5. הוא התמודד 16 שנה בסבב המקצועני של הגלישה וזכה ב-22 תחרויות. הוא הוכתר 3 פעמים אלוף העולם בשנים 2007, 2009 ו-2013. כאמור, בתחרות בג'פריס ביי דרום אפריקה ב-2015 הוא הותקף בשידור חי על ידי כריש לבן - אירוע שעשה כותרות בכל רחבי העולם.

התקופה שלי בסבב היתה מאוד מיוחדת ובחזקתי זכרונות נפלאים רבים. אני גאה בספורט שלנו ובדרך שבו הוא ממשיך להתפתח", אומר פאנינג. "אני מצפה לשלב את הגלישה שלי בכיוונים חדשים. לבקר במקומות לא ידועים ולחוות חוויות שונות". כאמור, הופעתו האחרונה של מיק פאנינג כפרו סרפר תהיה בבלס ביץ' ב-28 במרץ 2018.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים