מלתעות Pro: כריש תקף את מיק פאנינג במקצה גמר JBAY

מאת יואב נקש יולי 19, 2015

HOLLY SH*T! אין לנו דרך אחרת להביע את מה שאנו רואים. במהלך מקצה הגמר של תחרות J Bay בדרום אפריקה, הגיח בהפתעה גמורה כריש לבן ענק מימדים מאחורי גבו של מיק פאנינג ותקף אותו בעודו הוא ישוב על הגלשן. כשפאנינג הבחין בכריש הוא עזב את הגלשן כשהוא מנסה להתחמק ממלתעותיו. למזלו הרב, פאנינג יצא ללא כל פגע מהאירוע והכריש רק תקף את הליש. לדבריו של פאנינג שהתראיין לאחר האירוע הוא לא נשאר חייב והכניס לו כמה פאנצ'ים בחזרה.

פאנינג לא היה מודע לכריש הענק שהגיח מאחורי גבו. במזל גדול זה נגמר רק כשהכריש קרע את הליש.

תקיפה זו ששודרה בשידור חי הייתה לתיעוד הראשון של תקיפת כריש בתחרויות הפרו. מקרה תקיפה זה מצטרף לידיעה שפורסמה באתר כשבוע לפני תחרות J Bay, על שני מקרים של תקיפות כרישים שהיו בקרבה לג'פריז. עוד פרטים בקרוב. בינתיים... צפו בפוטג' המפחיד ביותר שנראה עד כה בסבב המקצועני של הליגה העולמית.

עקבו אחרינו בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

זה היה יכול להיות בלאדי! במזל רב אירוע תקיפת הכריש התסיים כשמיק פאנינג יצא מן המים בריא ושלם. בווידיאו שלעיל מופיעים כל רגעי האימה והרגעים לאחר שהוא נמשה מהמים למבטחים אל הסירה.

Woah! Mick Fanning attacked by shark in the finals for JBay! #WSL He is lucky and totally fine (but shaken I reckon!) ......watching this live, can't sleep now seeing the fins was scary! Charli

Posted by 90.9 Sea FM on Sunday, July 19, 2015

"פשוט ישבתי ופתאום הרגשתי שמשהו נתקע לי בליש. ברגע שהבחנתי בסנפיר קפצתי מהגלשן באופן אינסטינקטיבי. הוא ניסה לתקוף פעם אחר פעם את הגלשן ואני פשוט בעטתי לכל עבר וצעקתי. חכיתי לסט שיגיע ופתאום וווהההה....!!! לא ראיתי שיניים, כל מה שראיתי היה סנפיר והצלחתי לתת לו מכה בגב", מתאר את פאנינג את מקרה התקיפה לאחר שנמשה אל הסירה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים