חדשות
חדשותגלישה ← קולה של אמא: אימו של פאנינג מדברת על מקרה התקיפה מעל גלי האתר

קולה של אמא: אימו של פאנינג מדברת על מקרה התקיפה מעל גלי האתר

מאת יואב נקש יולי 24, 2015

לכל אחד יש אמא אחת. אמא שדואגת ואוהב את ילדיה, אמא שאין עוד אחת כמוה! אימו של מיק פאנניג היא אחת מאותן אימהות שגאות בהשגי בנה, שעוקבת אחר צעדיו, מלווה את דרכו ותומכת בו בלב אוהב לכל מקום שאליו יפנה. אך מה עובר על אמא שצופה בבנה נאבק על חייו בשידור חי? כיצד המקרה של תקיפת הכריש ניבט דרך עיניה? מה עובר במוחה באותו הרגע? אליזבת אוזבורן (Elizabeth Osborne), אימו של מיק, התראיינה לתוכנית רדיו אוסטרלית ביום שלמחרת המקרה וקולה הרוטט על גלי האתר הביע את תחושתה שהייתה מהולה בהקלה רבה כי בנה יצא מהמקרה ללא פגע.

אימו של פאנינג לא ישנה כל הלילה, המקרה שבו היא ראתה את בנה נאבק בעמלץ היה קשה לה לעיכול. הדאגה לשלומו של בנה נוסף לטראומה של מות בנה הצעיר שון בתאונת דרכים. הפחד לאבד את בנה מיק היה עבורה יותר ממה שהיא יכלה להתמודד איתו. בשיחה נשמעת אליזבת מודה לכולם על התמיכה מחבקת את ג'וליאן על שהיה מוכן להקריב את חייו ומדברת על המשך הסבב ועל הזמן שיידרש למיק לחזור לגלוש ב-J Bay.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים