חדשות

סטטוס חדש: ג'וליאן ווילסון מאורס. בנות, בבקשה לא לבכות...

מאת יואב נקש אוקטובר 05, 2015

לגולש החתיך של הסבב המקצועני יש ססטוס חדש: "מאורס". לתמונה שהעלה לאינסטגרם הוא צירף רק משפט אחד אבל דאג שאת הטבעת יראו כולם. רגע לפני שהגיע לתחרות קוויקסילבר פרו ג'וליאן ווילסון עשה עצירה קטנה בעיר האורות הצרפתית וניצל את ההזדמנות הרומנטית להציע נישואים לחברתו אשלי אוסבורן (Ashley Osborne). לא קשה לנחש שהיא אמרה לו "כן" וזה לא כזה קשה להאמין שמעריצותיו ברחבי העולם אומרות "לאאאא!!!" :) שיהיה בהמון מזל טוב!

"From Paris With Love" ואמוג'י של טבעת - ג'וליאן ווילסון אינגייג'ד :) מזל טוב!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים