חדשות
חדשותגלישה ← ווינר ברמה אחרת: ג'ון ג'ון פלורנס קוטף את הנצחון במרגרט ריוור

ווינר ברמה אחרת: ג'ון ג'ון פלורנס קוטף את הנצחון במרגרט ריוור

מאת יואב נקש אפריל 09, 2017

אין עוד גולש בטור המקצועני שמרגיש בנוח על גלי ליין-אפ פתוחים כמו ג'ו ג'ון פלורנס. האומנות שלו על כל מרקם של גל וההתמודדות שלו עם כל תנאי ים הם שהובילו אותו לנצחון במיין ברייק של מרגרט ריוור. במקצה הגמר אלוף העולם מהוואי שחרר נצרה וירה לכל הכיוונים עם פאוור סרף וקארבים ארוכים שהשאירו אבק של טיפות מים מלוחות לקולוהה אנדינו.

תחרות Drug Aware Margaret River Pro 2017 הייתה משובחת בגלים ובתצוגת גלישה מקצוענית ברמה שלא מהעולם הכחול הזה. הניקוד המושלם שקיבל סבסטיאן זיץ על הצינור הבלתי אפשרי יזכר כאחד הממעשי הקוסמות הגדולים שהתרחשו באיוונטים של ה-WSL, ואילו הקארבים הארוכים של ג'ון ג'ון פלורנס החזירו תפארה ליושנה ואף שדרגו בכמה רמות את סגנון האולד סקול של הפאוור סרף הקלאסי עם ביצוע ה- Lay Back Snap הקטלני.

עם נצחונו במרגרט ריוור, פלורנס מוכיח שהוא הוא ווינר אמיתי, גולש חזק ביותר וספורטאי משכמו ומעלה, וכמו שזה הוא עדיין לא אמר את המילה האחרונה. כעת עיני כולם נשואות לקראת התחנה השלישית של ה-CT שתערך בבלס ביץ' בין התאריכים 12-24 באפריל. ריספקט ל-JJF ובהצלחה לכולם!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים