חדשות
חדשותגלישה ← בריכת הגלים NLand נסגרה לפרק זמן בלתי מוגבל; המים הציפו את השכונה

בריכת הגלים NLand נסגרה לפרק זמן בלתי מוגבל; המים הציפו את השכונה

מאת יואב נקש נובמבר 07, 2016

כחודש לאחר פתיחתה של בריכת הגלים NLand Park באוסטין טקסס הכריזה הנהלת הפארק על סגירתה למשך פרק זמן שאינו מוגדר. בריכת הגלים הראשונה של צפון אמריקה נאלצה לנקז את מיליוני הליטרים שלה בעקבות קרעים בציפוי האיטום שבקרקעיתה ובעשותה כן היא הציפה את השכונה הסובבת אותה.

זה נשמע כמו תסריט חוזר של "קללת בריכות הגלים". גם וויבגארדן סנודוניה שבווילס נאלצה להפסיק את פעילותה כחודש לאחר פתיחתה באוגוסט 2015, חזרה לתפקד בספטמבר וסגרה פעם נוספת בחודש אוקטובר למשך כל עונת החורף. אז דווח כי הסיבה לניקוז מי הבריכה וסגירתה בפני קהל הגולשים הייתה בגלל בעיות מכאניות, ואילו ב-NLand שבאוסטין הגורם לסגירתה הם קרעים בציפוי האטם של קרקעית הבריכה - "חתכים שנגרמו בגלל חרבות וחרטומים", לדבריהם.

בעקבות הנזק הנהלת הפארק דיווחה כי היא מפסיקה פעילותה למשך כל חודש נובמבר ואף מעבר לכך ובכוונתה לתקן את הנזק שנגרם בצורה הטובה ביותר. בשל כך נאלצו לנקז את מי הבריכה אך מיליוני הליטרים גרמו למחדל נוסף כאשר אלו הציפו את חצרות השכנים ואת דרכי הגישה בסביבתם. "העיריה יידעה אותנו לגבי האמור ואנו לוקחים זאת במלוא הרצינות בכדי לגלות שכנות טובה", אומר כריס ג'ונס איש יחסי הציבור של הפארק. אחת השכנות, פטרישיה גרסיה, מספרת לערוץ הטלוויזיה המקומי כי היא מצפה מ-NLand לטפל בבעיית הניקוז בכדי שלהבא המים לא יגלשו אל חצר ביתה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים