חדשות
חדשותגלישה ← הדרך להחלמה עוד ארוכה: סאני גרסיה בתמונות ראשונות מאז ניסה לשים קץ לחייו

הדרך להחלמה עוד ארוכה: סאני גרסיה בתמונות ראשונות מאז ניסה לשים קץ לחייו

מאת יואב נקש ספטמבר 20, 2019

לראשונה מאז התאשפז במצב קריטי, משפחת גרסייה משחררת תמונות של סאני בבית החולים שמעידות על החלמתו. בחודש אפריל הובהל אלוף העולם לשעבר לבית החולים כשהוא מחוסר הכרה, הדיווחים היו  שככל הנראה סאני ניסה לשים קץ לחייו בגלל מחלת דכאון שממנה סבל. חודשים רבים לאחר שהיה שרוי בתרדמת, סאני כיום כבר נושם בכוחות עצמו ומצליח לזהות את בני משפחתו.

"אנחנו לוקחים כל יום בעיתו וחוגגים כל הצלחה קטנה שלו", אומרת ביתו קליה גרסיה. "הוא אומר מספר מילים וכעת הוא נמצא בטיפולי תרפיה ודיקור. זה הולך להיות מרתון - בהחלט לא ריצה מהירה. אבל אנו עובדים איתו מידי יום ומוודאים שהוא מוקף באהבה".

חבריו ומשפחתו של סאני החלו להבחין בשיפורים קלים שמתבטאים בהזזת ראשו, בדיבורו, הוא עוקב אחר תנועת אנשים ומראה סימנים של עירנות. סאני מתרגל יכולות מוטוריות, מתאמן בדיווש על אופניים נייחות ומשפר את יכולות הדיבור והפעילות המוחית שנפגעה קשות. נאחל לסאני החלמה מהירה ונחזק את ידי משפחתו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים