חדשות
חדשותגלישה ← כף רגלו הימנית: סלייטר פורש מאיוונט נוסף ומפרסם תמונה שמסבירה את זה

כף רגלו הימנית: סלייטר פורש מאיוונט נוסף ומפרסם תמונה שמסבירה את זה

מאת יואב נקש אפריל 08, 2018

קלי סלייטר התחיל את סבב החלומות של 2018 על רגל שמאל וזאת מכיוון שכף רגלו הימית עדיין עושה לו צרות. מה שהתחיל בחבלה קשה באצבעות כף רגלו במהלך תחרות JBay ב-2017 והמשיך בהחלמה ארוכה שנראתה מבטיחה, הגיע שוב לדד-אנד ופרישה מאולצת משתיים מתוך שלוש התחרויות הראשונות של הסבב.

לפני התחרות בסנאפרס הוא עוד ניסה לנשוך את שפתיו ולהתעלם מהבעיה בכף רגלו: "אני חושב שעדיף שאחלים מהפציעה ואגלוש מכל הלב ולא מתוך לחץ של דקה ה-90. זה לא מאוד מקצועי או אחראי מצידי וזה בהחלט לא יאפשר לי לבטא את מרב הפוטנציאל שלי". דבריו הדיפלומטים של קלי הביעו את המצוקה שבה האלוף נמצא בה. הוא רוצה להתחרות בכל מאודו, לבטא את יכולותיו, להגיע אולי פעם נוספת לתואר המיוחל אבל הוא תקוע עם רגל אחת בבוץ שמקשה עליו להתקדם.

A post shared by World Surf League (@wsl) on

רגעי הפציעה בתחרות בג'פריז ביי ביולי 2017. צליעה שממשיכה גם ב-2018

לאחר סנאפרס קלי כבר נהג אחרת והחליט שלאור מצב כף רגלו הוא יאלץ לבטל את השתתפותו בתחרות בבלס ביץ' ועל אף שפסח על תחרות אחת וקיווה שירגיש טוב יותר, סלייטר הודיע כי הוא יעדר גם מהאיוונט במרגרט ריוור. בשביל להעביר את המסר ולהסביר את מצבו הוא העלה תמונה של כף רגלו לאינסטגרם וצירף סכינים שממחישים את הנקודות הכואבות וגם את הכיתוב 'Still Ugly' (עדיין מכוער)".

קלי סלייטר פתח את 2018 ברגל שמאל. נראה שהשתתפותו בסבב הנוכחי עקב פציעתו היא יותר סמלית ממקצועית ועקשנותו להתחרות יכולה לגרום לרגלו נזק יותר גדול. אולי עדיף היה אם היה לוקח את השנה הזו להחלמה מלאה וחוזר לסבב הבא כמו אלוף עולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים