אין בעיה, יש כיס לשעווה - Wax Pocket

מאת יואב נקש יוני 21, 2015

אחד מהדברים שמגדיר יותר מהכל את הגולשים היא השאלה "אחי, יש לך שעווה?". שאלה זו המורכבת מארבע מילים שלפעמים נשמעת בוורסיה של שתיים (ישך' שעווה?), חוזרת על עצמה כמעט בכל פעם שאתם מגיעים לים. אם הפניתם את השאלה לגולש בחוף התשובה שתקבלו תהיה בין "לך חפש" ו"כן, בכיף" אבל אם תפנו את השאלה הזו לגולש במים היא תשאר כמעט תמיד זהה - שלילי בזנ"ט - כי מי נכנס עם שעווה אל הים?

לבקש שעווה ממישהו במים בזמן גלישה זה כמו לבקש נייר טואלט בהודו... כאילו, יש אבל משומש ובמקרה הנ"ל הוא כבר מרוח על הגלשן. ברוב המקרים זה נאמר בתקוות שווא שאולי מישהו דחף איזה קוביה בכיס המכנס (ויש כאלו). אבל עם הזמן הגולשים הבינו שזו בקשה מופרכת מידי אז הם פנו לגישה מתחכמת: "אחי, יש ך' מסרק במקרה?". מסתבר ששעווה הוא אחד ממוצרי היסוד של הגולשים שרק לעיתים רחוקות נמצא בסל הקניות שלהם, וגם אם יצא המקרה ויש ברשותם שעווה הם לא ייכנסו איתה למים.

גם הגולשות של רוקסי עושות שעווה

אבל... וכאן מגיע אבל ענק, עם "כיס השעווה" אולי נמצא את פתרון המתבקש לבעיה נפוצה. במקום שתבקשו כל הזמן שעווה מאחרים בגלל ש"שכחתם", ובמקום להשאיר את השעווה ברכב שתימס על הדשבורד, אפשר לשים קוביה חביבה בתוך הכיס שמוצמד לרצועת הגלשן (ליש) ולהיכנס לסשן הגלישה כשאתם רגועים... (לפחות עד שמישהו יעלה לכם את הסעיף עם השאלה: אחי יש ך' שעווה?" כשיגלה שזה טחוב לכם בכיס לצד הרגל - ונראה אתכם יוצאים מזה...).

וברצינות, WaxPocket מצאו את הפתרון האולטמטיבי לבעיה נפוצה עם כיס העשוי מבד חליפה (ניאופרן) שאותו ניתן להצמיד לרצועת הקשירה של הליש במפרק הרגל. כך, מתאפשר לשאת קוביה של שעווה (לא גדולה) מבלי שהיא תפריע במהלך הגלישה או / ו בתנועה של המפרק. את השעווה ניתן לשלוף בקלות מהכיס ולמרוח את הגלשן בזמן שמחכים לסט גלים הבא. מחירו 15,95 € (70 שקלים).

ה- Wax Pocket מקום טוב לשעווה בזמן הגלישה

אז למי זה מיועד? במיוחד לאלו שמכורים קשה לריח השעווה ואלו שלא יכולים בלי אקסטרה גריפ על כל גל. כמו כן, זה מתאים בהחלט למי שגולש בחו"ל - במקומות שבהם גולשים הרבה יותר, כל יום ומידי יום, יש יותר בלאי לשעווה שיורדת ונמסה במהירות. וכמובן למי שגולש בספוט בעומק הים (שייט סירה יומי במלדיבים ואינדונזיה לדוגמא) השעווה בתוך הכיס יכולה למנוע הרבה מאד עוגמת נפש או בזבוז של זמן אם היא נמצאת בהישג יד בכיס שבליש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)









צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.




צלם ים