חדשות

שישי אישי: גולש גלי הענק הפורטוגלי הוגו ואו מגיע לישראל

מאת יואב נקש יולי 29, 2018

הנה כמה פרטים שאתם צריכים לדעת עליו: הוא זכה במקום ה-3 בתחרות הטואו-אין בפראיה דו נורטה נזארה ב-2011 - הגולש הפורטוגלי הטוב ביותר בתחרות. בשנת 2013 הוא היו לו 4 מועמדויות בטקס פרסי ה-XXL בקטגוריית הגל הגבוה ביותר, 7 מועמדויות ב-2014, 11 מועמדויות ב-2015 וב-2018 הוא תפס את מה שנחשב ל"אם כל הגלים". זהו הוגו ואו (Hugo Vau) ובעוד מספר ימים הוא יגיע לארץ כאורח של חברת MasBully הישראלית שהביאה לעולם הגלישה את הקולב ששוטף חליפה.

 הוגו ואו בן ה-41 בנה לעצמו קריירה עתירת הישגים מאותם הרגעים שמהם מרבית הגולשים מתחמקים. כשבחוץ תנאי מזג האוויר סוערים וקרים אלו הם הרגעים הזוהרים של אותם גולשי גלים גבוהים. הם מתמודדים עם תנאי הים המסוכנים ביותר שיכולים בנקל לגבות את חייהם, הם מתאמנים ללא כל תמורה מול איתני הטבע של אמא אדמה ובכל פעם שהם יוצאים לגלוש הם מגשימים את עצמם ומאתגרים את גופם ונפשם. גלישת גלי ענק זהו מקצוע שבו הגולש משתלט על כאוס שאין לו עליו שליטה, תשוקה שאליה הם מקדישים את כל אהבתם ומסכנים את חייהם בכל גל מחדש. הם כובשים פסגות של אדרנלין וזוכים לסיפוק אישי שרק מעטים יודעים.

הוגו וואו הוא אחד מאותם גולשי גלי ענק שששמם הולך לפניהם - אדם צנוע ומיוחד שזוכה להרבה מאוד הערכה והוקרה עולמית בענף של הגולשים האמיצים. ביום שלישי הקרוב 31/07 הוא יגיע לישראל למשך חמישה ימים (עד יום א' 05/08) כאורח של חברת MasBully שהפציצו בשנה האחרונה עם פטנט הקולב ששוטף את החליפה - ובסוף השנה גם ישיקו את המוצר בחנויות. הגעתו של וואו היא לכבוד המיזוג של החברה עם צוותו.

אתם מוזמנים לבוא ל"שישי אישי" עם גולש לוחם בלתי רגיל, אדם שמסכן את חייו בכל יום שחולף במקצוע שנחשב ללא שפוי בעיני רבים. הפגישה המרתקת עם ואו והשיחה עימו תתקיים במועדון שלוותא שבנמל ת"א (התערוכה 3) באירוע שיתחיל בשעה 22:00 בערב.

"ישראל זה מקום שתמיד רציתי להגיע אליו, עוד חלום שאני מבקש להגשים", אומר ואו לקראת הגעתו ואנו כמובן נשמח מאוד לארחו... Bemvindo Hugo!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים