מנכ'ל קוויקסילבר פייר אנייס נעדר בלב ים

מאת יואב נקש ינואר 30, 2018

פייר אנייס (Pierre Agnès) מנכ"ל מותג הגלישה קוויקסילבר (כיום, בורדריידרס) נעדר בלב ים. אנייס בן ה-54  יצא בבוקר ה-30 בינואר לשייט בסירת הדייג שלו מול חופי הוסגור ולא שב מאז אל החוף. מדיווחים ראשונים עולה כי הוא הודיע שיתעכב עם חזרתו עקב ערפל כבד אבל בשעה 09:15 וכשעתיים לאחר שנראה לאחרונה, סירתו נשטפה אל החוף כשהיא ריקה מאדם. החיפושים אחריו לא העלו דבר.

סירת הרפאים נמצאה על חוף הוסגור. לאחר חיפושים נרחבים,הבוס של קוויקסילבר הוכרז כנעדר בלב ים.

פייר אנייס החל לעבוד בחברת קוויקסילבר בשנת 1998 עד שבשנת 2014 הוא נבחר להחליף את אנדי מוני בתפקיד מנכ"ל החברה. כיום אותה החברה שנקראת Boardriders שולטת על מגוון מותגי ספורט וגלישה מובילים כגון: רוקסי, DC, בילבונג, EVCA, אלמנט, וון-זיפר ואקסל ומשרדי החברה הראשיים של אירופה ממוקמים בסנט ג'ן דה לוז, כ-50 קילומטרים דרומית להוסגור.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים