חדשות

סאן דייגו: גולש סאפ נידון ל-5 שנות מאסר על תקיפה חמורה עם משוט

מאת יואב נקש מאי 18, 2019

אנו עוסקים בספורט מהנה אך מסוכן ואם תחשבו על זה לרגע תבינו שהסכנה המוחשית ביותר היא לא מריפים או כרישים אלא מאנשים. הסיפור הבא הוא דוגמא לסכסוך שקורה כמעט בכל חוף גלישה, חילופי דברים על "שטויות" שבמקרים מסויימים יכולים להסתיים במכות. בית משפט בסאן דייגו דן גולש סאפ ל-5 שנים בכלא על שתקף עם משוט הגלשן שלו אדם אחר וגרם לפציעה חמורה בראשו ונזק בלתי הפיך למוחו.

המקרה המדובר ארע בחודש יוני 2018. אז גולש הסאפ המורשע טיילור קונן ניהל דין ודברים עם גולש הגלים קווין אסלינגר ה-בן 56. במהלך הויכוח קונן יצא מכליו והיכה את אסלינגר עם משוט הקארבון בראשו. אסלינגר הצליח להגיע אל החוף בכוחות עצמו אך התמוטט והובהל לבית החולים כשהוא סובל מחבלה חמורה בגולגלתו ובנזק למוחו.

הדיווח בחדשות המקומיות על תקיפתו של אסלינגר ופציעתו החמורה.

על פי העדויות, קונן כמעט דרס את את אסלינגר בעת שתפס גל בחוף סאנסט קליף והשנים החלו להרים את קולם האחד על השני. על פי עדותו של אסלינגר לאחר חילופי הדברים קונן פגע באישתו במכוון עם הגלשן ואסלינגר התעמת איתו בפעם השניה. זה היה הרגע שבו קונן חבט בראשו של אסלינגר בעוצמה עם משוט הקארבון.

כאמור, וכמעט שנה לאחר האירוע, דן שופט בסאן דייגו את קונן לחמש שנות מאסר בפועל על פשע של תקיפה חמורה. אסלינגר שאת מצבו הוא מגדיר "בסדר" אך עדיין סובל מהפרעות בדיבורו אמר לאחר מתן גזר הדין כי "חיים של שניים השתנו לחלוטין אך עם זאת היום נעשה צדק".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים