גולשים מצילים את חוף ארוגם ביי - סרי לנקה

מאת יואב נקש יולי 25, 2014
art2
רחוק מהעין, קרוב ללב - חוף ארוגם ביי בסרי לנקה בסכנת סגירה. חוף ארוגם (Arugam Bay) מוכר לכל גולש מישראל. חוף זה הפך ליעד גלישה מועדף לכל גולש שביקר בסרי לנקה (לקריאה נרחבת על גלישה בסרי לנקה לחץ כאן).

בטיול האחרון שלי מעבר לים פגשתי בשני חבר'ה מדהימים בשם יוגי (Yogy) וג'יי סי (J.C.),  השנים הפתיעו אותי עד מאוד כאשר החלו לדבר איתי בשפה העברית!!! כששאלתי כיצד יתכן הדבר? הם השיבו שהם עבדו בארוגם ביי במשך שנים והכירו מאות ישראלים גולשים. באותה נשימה הם סיפרו לי על מצבו הקריטי של חוף הגלישה המרוחק ועל המשפחה שחיה בקרבתו ומנהלת את הגסט-האוס וביה"ס לגלישה והרשויות המקומיות מבקשות להזיזם משם. הם ביקשו ממני לנסות ולפנות אל כל אותם הישראלים שידועים בליבם הרחב והטוב בבקשה לעזרה.. מדובר בתרומה קטנה של ציוד ו/או כסף שיעברו למשפחה בסרי-לנקה.

לפניכם מוצג המידע הפרסומי אותו הם מפיצים בכל רחבי העולם - פרטים למשלוח תרומות נמצא בתחתיתו.

עזרו להם - לעזור לנו בטיול הגלישה הבא שלנו.

יואב נקש

Arugam_Poster
צלם ים
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים