חדשות
חדשותסביבה ← הזמנה לניקיון חופים באשקלון בשבוע ניקיון החופים הבינלאומי

הזמנה לניקיון חופים באשקלון בשבוע ניקיון החופים הבינלאומי

מאת יואב נקש ספטמבר 19, 2014

מה, חשבתם ששכחתי? שזנחתי את המסורת? כל עוד שהים מזוהם והחופים מלוכלכים הפעילות ההתנדבותית חייבת להמשיך. החשיבות בשמירה על ניקיון החופים היא גם הדרך לשמור על גחלת המודעות הקולקטיבית ולהעניק לה משב רוח רענן בכדי שהיא תמשיך לבעור בלב כל אדם, תושב העולם. כמיטב המסורת, גם השנה נקיים פעילות ניקיון חופים במסגרת שבוע ניקיון החופים הבינלאומי ואתם מוזמנים :)

תזמון הוא גורם מכריע אבל תאריך הוא רק עניין סמלי. שבוע ניקיון החופים הבינלאומי מתקיים בין ה-13-20 בספטמבר 2014 אך אין זה אומר שאם נקיים את הפעילות יומיים לאחר מכן הדבר לא ייחשב. נהפוך הוא. שמירה על הניקיון הוא צורך שחשוב ליישמו בכל ימות השנה גם מבלי לציינו במסגרת אירוע מיוחד. אבל כאמור, שבוע ניקיון החופים הבינלאומי חל בספטמבר וזו הזדמנות טובה להתחיל את השנה עם נתינה גדולה לאחד מערכי הטבע החשובים ביותר בארץ ובעולם – הים!

לפעילות הניקיון שנקיים השנה יחברו אלינו מדריכים מעמותת "הכנפיים של קרמבו" מסניף אשקלון. ´כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת הנוער, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. התנועה מקיימת פעילות חברתית חינוכית וסביבתית חשובה לאין ערוך. בהתנדבותם הם תורמים להגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות, צרכיהם ושילובם בחברה! זוהי זכות גדולה לחבור לצוות מתנדב שכזה ואנו מוקירים להם על הרוח ההתנדבותית שנושבת בנפשם גם בשמירה על הסביבה.

את הפעילות נקיים ביום שני 22.09.2014 בשעה 17:00 בחוף גוטה או באחד מהחופים הצפוניים של אשקלון (הודעה סופית על החוף המיועד לניקיון נפרסם באתר ובעמוד הפייסבוק של "צבע ירוק" כיממה לפני הפעילות). למתנדבים יחולקו שקיות וכפפות רב-פעמיות. מומלץ להגיע עם בקבוק מים ונעלים גבוהות.על תרומתכם האישית לחיים, לסביבה ולחברה תתכוננו לקבל בחזרה: אנרגיות טובות, הכירות עם אנשים ערכיים וחוויה שתעניק לכם סיפוק אישי.

לפרטים נוספים והצטרפות ניתן לפנות ליואב נקש במספר טלפון 052-2605570
וללקט פרטים בפייסבוק של "צלם ים" ובקבוצה "צבע ירוק".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים