בריח שעווה? פאנינג, פארקו, קר ודורבידג' משיקים בושם?

מאת יואב נקש אפריל 15, 2015

אחד באפריל אמנם חלף אבל מסתבר שהריח נשאר, או כך לפחות זה נראה. בקריאה ראשונה זה מריח כמו טין ספיריט אבל ככל הנראה מדובר משהו רציני לחלוטין. מיק פאנינג, ג'ואל פרקינסון, ג'וש קר ובדה דורברידג' יוצאים להרפתקה עסקית חדשה שאפילו קלי סלייטר עוד לא טחב ידו לשם (או הריח את זה בא). הארבעה ישיקו בקרוב את הבושם החדש שלהם: Ocean mist surfers 4.

"הערפל מעל האושן מתפוגג, ארבעה גולשים יוצאים מהמים (או נכנסים), שובל של ריח בושם (Cologne) נמתח לאורך החוף והגלים..." אחח איזה ריח של פרסומת אני מריח כאן. זוהי אכן ידיעה מעניינת ולא שגרתית - תחום עסקי חדש שמבקש לשבת על מדפי חנויות הגלישה והסופר פארמים. הבושם של ארבעת הגולשים המיועד לגברים (pour Homme) ייקרא ocean mist (ערפל האוקיאנוס) וכמו שאנחנו מקבלים את זה באופן מבודח כך גם עושה הרשת החברתית.

בפוסט שפרסם מיק פאנינג באינסטגראם שלו הוא כתב: "אני נלהב לבשר לכם שאני עובד יחד עם שלושה מחבריי הטובים ג'ואל פארקו, ג'וש קר ודבה דורבידג'. זה נקרא ארבע גולשים וזהו הבושם החדש שלנו אושן מיסט".

לפני הכל אולי כדאי שנחזור לאותו רגע מיסטי בתחילת חודש מרץ 2015. בעיתון ה- Gold Coast Bulletin דווח כי ארבעת הגולשים הקימו חברה שנקראת Emencee שנסחרת תחת השם Surfers 4 (כי הם כאילו ארבעה גולשים נא דא), אלא שהדיווח עצר שם בלי לפרט מעבר לכך. הציטוט היחיד היה של בדה דורבידג' (Bede Durbidge) שאמר: "זה הולך להיות משהו די מרגש, משהו ממש cool". אבל לאף אחד בעולם הכחול לא היה מושג שהכוונה היא בעצם לחברה שעוסקת במוצרי טיפוח ופרפיום.

הבושם של אלופי הגלישה בדרך אבל מי רוצה להריח כמו מיק פאנינג? האם הגולשים המסוקסים עוברים לצד המטרוסקסואלי של הטיפוח והיופי או שמדובר בעוד דרך לעשות עוד קצת כסף ולהריח טוב כשהם סופרים ת'מזומנים? מעניין אם תגלשו יותר טוב כשתזליפו או דה קולון של אושן מיסט לפני סשן גלישה על הגלים. בכל אופן ועד שניחוחות הבושם יגיעו, הגולשים ברשת לא נשארו דוממים והממים כבר מתחילים :)

"ג'ון ג'ון קולון קולון - זה מריח כמו השיער שלי בצינור"

אולי בושם בריח דגים? המממ... Sexy smell

עדכון 16.04.2015 מדובר מתיחה....

למתיחות צריך להיות תזמון טוב, הם צריכים לבוא ברגע הנכון כמו למשל באחד באפריל. אך ברגע שהם אינם ברורים, ובמיוחד בעולם ווירטואלי שבו כל פיפס הופך לאייטם חדשותי שפותח חדשות, הם הופכים להיות מיותרים וקצת תפלים. הארבעה המשיכו איזו פליטת פה של יום האחד באפריל לגבי השקה של בושם והפכו אותו למתיחה של כל חודש אפריל. לא מדובר על בושם אלא על על השקה למבשלת בירה חדשה בשם Balter (שגם לגבי אמינות המידע הזה יש ספקות). "רצינו קצת להשתעשע" אומר פארקינסון בתגובה.

"אין באמת אושן מיסט... אולי בעולם אחר", כותב ג'וש קר באינסטגרם. אבל אנחנו חשבו לעשות קצת פאן עם שמועות לקראת השקת הבירה שלנו Balter".

שיעור לחיים: עד שהבירה של הארבעה לא תונח לפניכם אל תשתו כל מה שמציעים לכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים