שפנפנה גולשת: טיה בלאנקו מדגמנת לפלייבוי

מאת יואב נקש אוגוסט 21, 2015

המגמה של השנים האחרונות זה להתפשט. להיות הכי ערומים עד כמה שרק ניתן ולדאוג שיהיה מי שיצלם את זה וידפיס במגזין מפורסם. קוקו הו, ליירד האמילטון, קלי סלייטר וגולשים רבים נוספים הצטלמו כבר בעירום למגזין Body Issue של ESPN אבל העירום תמיד היה מרומז. ראו טפח אבל לא ממש את כל החבילה, הושם דגש על חיטובי הגוף ולא על פורנו רך. הגולשת טיה בלאנקו לעומתם קפצה לליגה של יו הפנר, ולמגזין Playboy.

הגולשת הצמחונית טיארה לו בלאנקו (Tiarah Lue Blanco) נולדה בפוארטו ריקו, גדלה לחופי דרום קליפורני וחיה כיום בהוואי. במשך שנים רבות הצליחה בלאנקו לשמור על מקומה כאחת מהגולשות הטובות בעולם. היא זכתה בהכרה בינלאומית ליכולותיה כבר בגיל מאוד צעיר, ניצחה במספר תחרויות והיא חברה פעילה בנבחרת גולשות הגלים האמריקאית. כישוריה בגלישה וחיטובי עכוזה הם שהעניקו לה כניסה חופשית לנבחרת הטימניקים של חברת REEF וכעת גם לאחוזתו של הפנר ולמגזין פלייבוי.

במגזין המודפס זה יהיה בלי ביקיני...? שמענו שיש שם כתבות טובות.

"ההיכרות הראשונה שלי עם Playboy היתה כשראיתי את המגזין על המדף בחנויות. אמי ואני צפינו בתוכנית הטלוויזיה 'The Girl Next Door' (תוכניתו של הפנר על השפשנפנות שבאחוזתו) ותמיד חשבתי כמה יפות הבנות שמככבות בסדרה. המשמעות של פלייבוי עבורי זה פאן, ביקיני וצבעים", אומרת בלאנקו.

זה הפך די עניין של נורמה עבור גולשות גלים שרוצות להפגין את הצד החטוב שבנשיותם. זה התחיל עם אלאנה בלנצ'ארד (Alana Blanchard) שתפסה לה נישה בדוגמנות והיא שסלל את הדרך לאנאסטסיה אשלי (Anastasia Ashley), מאליה מנואל (Malia Manuel), אלסה קיזון (Alessa Quizon) ועוד נשים גולשות. לאלו מכם שקונים Playboy בשביל הכתבות, טיה בלאנקו תופיע במגזין של חודש ספטמבר 2015.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים