איפה השכל? בחור אוסטרלי תיעד עצמו מעשן באנג בפגר כריש

מאת יואב נקש פבואר 07, 2019

הנה עוד משהו שלא חשבתנו שנראה בימי חיינו אבל מסתבר שאין גבול לטמטום האנושי. בילי הוא בחור צעיר שיצא לדוג יחד עם חברים במונגרוב ג'אקס שבחופי קווינסלנד. בסופו של יום החויכעם חגג בעישון "באנג כריש" ולא זאת בלבד אלא שהעלה את התיעוד לרשת החברתית. משם הדרך למלתעות שנפתחו עליו והביסים שקיבל מכל אחד על מעשיו לא היתה רחוקה.

בילי "שלנו" קיבל שטיפה הגונה מכל חבריו בקבוצת הדייגים ברשת החברתית אליה העלה את הוידיאו המפליל, וכשהפוסט הפך וויראלי כל העולם קיצץ אותו לקססה דקה ועישן אותו בתגובות נזעמות. "בחור צעיר חסר כבוד שאינו מראה כל כבוד לגור כרישים", כתב משתמש בטוויטר. "להשתמש בפגר הכרישון כבאנג, כמה חסר התחשבות אפשר להיות"? מגיבים רבים אחרים תקפו אותו באותה הלשון ואף איחלו לו את שעשה לכרישון.

בתחילה בילי עוד ניסה להסביר את מעשיו בתואנה שגור הכרישים כבר היה מת מספר ימים ("לאחר יומיים שהיה בהקפאה עלה לי הרעיון הזה") ושהוא לא עישן סמים קלים ("זה היה טבק, אני מוכן לעשות בדיקת שתן") אבל כשהבין שהוא הפך למטרה וכל אחד משלח בו את חיציו הוא נאלץ להסיר את הוידיאו (שאותו כבר מישהו דאג להעלות ליו טיוב) ולהתנתק מהרשת החברתית.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים