חדשות

קפיצת ראש: איך הופכת הדרך הקצרה למים לדרך המהירה לבי''ח?

מאת יואב נקש מרץ 20, 2015

הכל בחיים זה עניין של תזמון ואם משהו בתכנון משתבש אז הזמן יכול לעצור במקום כואב. קיצור דרך לליין-אפ בקפיצה מהסלעים זו אינה תמיד הדרך הקצרה למים אלא דווקא לביה"ח. מיגל ביאנקו (Miguel Blanco) רצה לקצר את דרכו בתחרות הגלישה בכדי שיוכל להתמקם במקום טוב לפני המתחרים שעושים את דרכם לליין-אפ בחתירה. בחישוב של מיגל הכל תקתק כמו שעון אלא שהוא לא לקח בחשבון שהים יכול להיות מאוד לא צפוי ולהפתיע אותו מקרוב.

בעוד מיגל עומד על הסלעים, הגיח לעברו גל שלא הותיר לו ברירה אלא לזרוק את הגלשן לצידו ולקפוץ (עם הראש) אל עבר שבירת הגל. החישוב הזה זרק אותו היישר לקבלת טיפול רפואי בביית החולים כשהוא סובל מחבלות יבשות ושריטות בכל חלקי גופו. מיגל שיצא בזול ממקרה שובר העצמות הנ"ל, מצר על כך שלא בחר בדרך הארוכה כפי שפרסם בפוסט באינסטגרם.

Little adventure i had today. Final result: Straight to the medical @jcsaude clinic! @polen_surfboards @fcs_surf

A video posted by Miguel Blanco (@migasblanco) on

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים