היוזמה הירוקה בחוף גוטה 04.04.08

יולי 25, 2014
ושוב יצאנו לנקות גם את הנפש וגם את החוף. בפעם השישית ברציפות, "גולשים ומנקים" מוכיחים שאין בדעתם להפסיק.

שעת צהריים בחוף גוטה ה – 04.04.08, שוב מתקבצים להם החברים הירוקים ליוזמת הניקיון ומבצעים עבודה יוצאת מגדר הרגיל. כ-12 איש צבאו על רצועת החוף הדקה ואספו שלל רב של מפגעים אקולוגים בכ-30 שקיות אשפה מלאות.

art_1

הים לא נח לרגע... לא בכלל ולא במהלך השבוע. כמויות רבות של אשפה נשטפו אל החוף והשאירו פס ארוך של זוהמה לאורך קו החוף. האשפה היתה מגוונת ורבה והדבר שהקשה מעט על העבודה היתה תפזורת של שיירי מצופים, זפת וחלקים קטנים של בדים, רשתות ופלסטיקים. נוסיף לכך את שלל הבקבוקים ופסולת כבדה שהיו טמונים באדמה וקיבלנו שעתיים של עבודה מאומצת אך מספקת מבחינת היעד והמטרה.

art2
רבים החברים שהגיעו ליטול חלק ביום ניקיון זה, חלקם הגיעו לזמן קצר או לאיסוף שקית אחת וחלקם שמו את הגלשנים בצד ועזרו במלאכת המצווה. כהרגלנו מידי שבוע אנו מתכבדים בעזרתו של מתנדב חדש... כן ירבו – ותודה רבה לכולם:

לורדה נקש התומכת בלב ובנשמה, ליוחאי בן-יעקב על עקביותו, לאחים ארז ואלון משה שמהווים דוגמא ומופת לעבודת צוות, לצוות הגולשים המורחב: ברק בסין, אפיק וברק כהן שמוכיחים חברות מופלאה ודבקות במטרה. לאדווה בנבנישתי, שאין ניקיון ללא נוכחותה. לעמית ולאחותו היקרה, צליל –שעשו עבודה נפלאה באמונה שלמה ובלב רחב.

header_clean_gute1

תודה רבה לכולם... הים מחייך אלינו בחזרה!

ניקיון החופים של ימי שישי ממשיך!

ביום שישי הקרוב 11.04.08 נפגש בחוף הדתיים (הישן) צפונית לחוף גוטה, כרגיל באותה השעה בין 13:00 ל-15:00 בצהריים.


מומלץ יהיה להגיע עם בקבוקי שתייה (נוספים לאלו שאנו מספקים), כובע, מקדם הגנה ואנרגיה חיובית – כמובן שזה מיותר להזכיר....:-)

המשך שבוע טוב ונפגש בשישי הבא.

יואב נקש

לחץ כאן - לצפייה בקליפ של השידור היומי - ניקיון גוטה 04.04.08

 צפו באלבום המלא (26 תמונות) בפלייר הבא:


צלם ים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים