חדשות
חדשותגלישה ← פריוריטי לסנשיין סטייט: אולי הבריכה הראשונה של קלי תוקם בפלורידה

פריוריטי לסנשיין סטייט: אולי הבריכה הראשונה של קלי תוקם בפלורידה

מאת יואב נקש מרץ 19, 2017

אנחנו יודעים מה אתם חושבים. הכותרת מטעה כי הבריכה הראשונה של קלי סלייטר הוקמה בלאמור בקליפורניה. צודקים. אלא שבניגוד לבריכה הנסיונית שהכניסה אליה שמורה רק לברנז'ה הקרובה לאלוף, ככל הנראה בפלורידה תוקם בריכת הגלים הראשונה שתהיה פתוחה לציבור. כן, סלייטר רוצה לתת עדיפות למדינה בה נולד וגדל - לקחת את הבייבי שלו הביתה לסנשיין.

בהצעה שהוגשה ע"י Kelly Slater Wave co למחוז פאלם ביץ' בפלורידה המרוחק כ-120 מייל מעיר הולדתו של סלייטר קוקו ביץ', נכתב כי "חוות הגלישה תכלול אגם המיועד להפקת גלים מעשה ידי אדם ומתקנים שישמשו את הציבור למטרות נופש ותחרויות - איוונטים גדולים שידרשו אישורים נפרדים להפקת אירועים מיוחדים.

חוות הגלישה המיועדת לקום בפלורידה תבנה בחלקו הצפון-מערבי של הפארק במחוז פאלם ביץ' (Palm Beach Park of Commerce). הפרויקט מתפרש על פני 80 דונמים הנאמדים באורך של כ-610 מטרים ולרוחב של 56 מטרים. כזכור בחודש מאי 2015, ה-WSL רכש את מרבית מניות החברה של סלייטר (KSWC)שהביעה נכונות להרחיב את הלוקיישן המקצועני של התחרויות גם לתחום הבריכות עם הגל מעשה ידי אדם.

ההצעה שהוגשה עדיין צריכה את אישור הוועדה המחוזית של פאלם ביץ' שתדון בכך ב-23 במרץ. במידה וההצעה תאושר יהיה זה תחילתו של הליך שיכול לקחת לא מעט זמן עד מימושו. כזכור בחודש יוני 2016 אותה הצעה הוגשה לסאן דייגו אך זו נדחתה. אולי הפעם יקבלו ב-KSWC חותמת ירוקה עם לחיצת יד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים