חדשות

חנות בפורטוגל מציעה קונספט חדש לקניית גלשן: 'נסה ואח"כ שלם'

מאת יואב נקש ינואר 22, 2017

אתם עוברים בין השורות מדפדפים בין גלשנים, בוחנים את הצורה, הגובה, הצבע, מעבירים יד מלטפת על הריילים, בודקים את הרוקר, מסתכלים על השייפ, על מספר החרבות, הזנב ולקראת סיום אתם מחזיקים אותו מתחת לזרוע היד ובוחנים את עצמכם במראה "איך אני נראה?" (חתיך לאללה) אבל איך זה מרגיש ומתפקד במים? זו שאלה שלא תהיה לכם עליה תשובה עד שלא תנסו את הגלשן.

באחד מטיולי הגלישה שלי אי שם בעולם נכנסתי לחנות גלישה ורציתי לקנות גלשן משומש. המוכר בחנות היה אדיב ונחמד ואמר לי "קח את הגלשן, תנסה אותו ואם מוצא חן בעיניך תחזור ותקנה אותו". השארתי על הדלפק פקדון בסכום של גלשן חדש והוא הקצה לי 6 שעות לנסיעת המבחן עד שאגמול בדעתי אם כן או לאו. בסופו של יום גלישה החלטתי שהמידות לא מתאימות לי. שבתי לחנות, החזרתי את הגלשן עם סך הפיצוצים שכבר היו לו וקיבלתי את כספי בחזרה. טה דם.

שירות שכזה לא ניתן בכל חנות גלישה כי יש שינסו לנצל את זה לימי גלישה חינם מבלי להשכיר או לטייל עם גלשן (נשבע לכם שזו לא הייתה כוונתי) ומעבר לכך ויש גם את הסיכון שאם גלשן נשבר אז המחיר שתשלמו עליו יהיה כפול. אולי בשל כך אהבתי את הקונספט של החנות "מג'יק בורד סנטר" בלאגוס פורטוגל שמציעה לנסות ואח"כ לשלם - קחו לגלישת מבחן גלשן משומש ואם הוא מתאים לכם תקבלו בדיוק את אותו האחד - רק חדש.

חנות הגלישה "Magic Board Center" לאגוס פורטוגל. תעשה סיבוב ותחליט.

מדיניות המבצע בחנות חלה על מבחר מותגי גלשנים שונים כגון ראסטי, לוסט, צ'אנל איילנדס, דגמי Firewire ועוד. אם גולש מעוניין ברכישת גלשן הוא משאיר פקדון על סך מחירו של גלשן חדש ומקבל גלשן תואם משומש למשך 24 שעות שבמהלכן הוא יכול לבחון את ביצועיו על הגלים. אם לאחר הניסיון ומסיבה כלשהי הגלשן לא עמד בציפיותיו והוא החליט שלא לרכוש אותו, הלקוח ישלם סכום שנע בין 15-25 יורו, שווה ערך לדמי השכרה יומי של גלשן.

אך מה קורה במצב שהגלשן חוזר עם של שקעים, פיצוצים או שבור לשני חלקים? מדיניות ההחזרה קובעת שאם נגרם לגלשן נזק הלקוח ישלם על התיקון. "אנו מודעים שקיים בלאי טבעי ונזק שיכול להגרם לגלשן ועל כן אנו בוחנים כל מקרה לגופו ובמידה והנזק חמור אז הלקוח ידרש לשלם עבור תיקונו", אומר ריק מנהל החנות. "ובמקרה של שבירת הגלשן התקנון הוא כמו של כל חנות אחרת בעולם 'שברת? שילמת".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים