בערב עם המשפחה: גולשים על משחק הלוח Tavarua

מאת יואב נקש נובמבר 08, 2015

אין צורך בסמארטפון, לא צריך להוריד אפליקציה, לא ג'ויסטיק או סוללות, למשחק הזה אתם צריכים שולחן עגול שסביבו ישובים חברים טובים או משפחה קרובה שרוצים לחלוק רגע נחמד וכייפי ביחד. תכירו את משחק הלוח הראשון בגלישה וה"מונופול" של הגולשים - Tavarua. רק לערבב את הקוביות, לזרוק ולגלוש... בפיג'י הרחוקה.

משחק הלוח Tavarua פותח על ידי גולש ובשביל הגולשים. מפתחו, קודי מילר (Cody Miller) רצה לעשות משחק גלישה שבו הוא יוכל לשחק יחד עם חבריו מחוץ לשעות שהם יושבים על הגלשן בים, הרעיון שהגה הוא משחק לוח כמו אלו שבהם שיחק בילדותו. "אני אוהב את ההרגשה של הגלישה ב-Tavarua עם האיורים הקטנים שמדמים ים", אומר קודי. "יש לך את החוף שממנו מתחיל המשחק, אתה חותר לים עם הגלשן וכל הזמן הגלים נעים לכיוונך. המטרה היא להסתכל על הגלים הקרבים ולהקדים את השחקן האחר על ידי תפיסתו של גל וגלישה עליו".

במשחק הלוח של הגלישה יש יותר מ-100 קלפי משחק: קלפים של סוגי גלים שונים, ניקוד כפול, תור נוסף, גלשני עץ ו-12 סוגים נוספים של גלשנים שיכולים לשמש אתכם על גלים מסויימים ולהגדיל לכם את הסטוק (זה המונופול). "ב-Tavarua יכולים לשחק עד שישה שחקנים. כל שצריך לעשות הוא לבחור את הגלשן ולשמור על יציבות ברכיבה על הגל ולשלבו עם ביצועים. החוקים מאוד פשוטים וכל שלב של המשחק מתבצע בו-זמנית על ידי השחקנים האחרים."

Tavarua נמצא כרגע רק בשלב של גיוס הכספים באתר קיקסטארטר וברגע שקודי יגייס את כל ההון שדרוש לו הוא יתחיל בשיווקו. "אני מאוד גאה במשחק שיצרתי", אומר קודי. המשחק מתנהל באופן זורם, המכניות שלו משתלבת באופן טבעי וזה גם נראה יפה כשזה מונח על השולחן".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים