מצאנו לכם 'חיפוש חדש': סקין לעמוד הגוגל במוטיב גלישה

מאת יואב נקש מרץ 02, 2017

זהו עמוד הנחיתה מספר 1 באינטרנט, כמעט כל צג מחשב ברחבי העולם נפתח עם המסך הלבן שעליו מופיעה תיבת החיפוש של Google. אנו כותבים בתוכו או שואלים אותו בקול והבוטים החרוצים מלקטים עבורנו את התשובות במהירות האור. אז במידה ויש לכם קשר הדוק עם "החבר מהחיפוש" מדוע שלא תייפו אותו קצת ותפיגו את השעמום של הרקע הלבן. בכמה צעדים פשוטים אתם יכולים להפוך את הגוגל סרץ' שלכם לגולש צינורות... או משהו בסגנון.

בכדי לשנות את העיצוב של עמוד החיפוש שלכם (או של עמודים אחרים כגון יו טיוב) עליכם להוריד תוסף שנקרא Stylish שבו תמצאו הרבה מאוד סקינים יפים בנוסף לאלו הקשורים לגלישה. לאחר שהורדתם והתקנתם את "סטייליש", פיתחו מחדש את הדפדפן ובידקו האם התוסף נמצא בסרגל הכלים שלכם בצד ימין למעלה. ההתקנה והשימוש פשוטים מאוד כפי שניתן לראות בסרטון ההדרכה הבא:

לאחר ההתקנה תוכלו לבחור סקינים יפים מתוך מבחר מגוון ואדיר. גורם בחברת stylish מסביר כי נכון לרגע זה ישנם שני סקינים של גלישה, האחד של גולש בצינור והשני של גולשת בדאק דייב, אך מבטיח שבעתיד הקרוב צפויים להתווסף עיצובים מרהיבים נוספים. כמו כן חשוב לציין שהתוסף עובד עם כל הדפדפנים אך מומלץ להורידו ולהתקינו בגוגל כרום.

וזה מה שנקרא Surfing The Web - בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים