אתר Surfline העולמי רוצה לעשות עליה והוא זקוק לעזרתכם

מאת יואב נקש מרץ 02, 2016

נראה שבזמן האחרון מידת ההתעניינות העולמית בענף הגלישה הישראלי צוברת תאוצה. תחרות ה-WSL שהתקיימה בנתניה בחודש ינואר עשתה באז חיובי והשאירה טעם של עוד לשנה הבאה. כעת מגיע גם אתר הגלישה הגדול ביותר בעולם וגם הוא רוצה אותנו על מפת הספוטים שלו לשנים הבאות. ענק האינטרנט Surfline רוצה לעשות עליה ולהביא את התחזיות המדויקות שלו לגולשים בארץ הקודש. לשם כך הוא זקוק לעזרתכם, כי עברית שפה קשה והוא צריך לדעת איך אתם אוהבים את התחזית שלכם.

אם עד כה הסתמכתם רק על התחזיות (המדוייקות יש לציין) של חברנו באירופה MSW, הרי שבקרוב תוכלו להינות גם מהתחזית של האתר האמריקאי שחולש על כל העולם ומשמש כאתר התחזית הרשמי של הליגה העלמית בגלישה. את הידיעה על כך שבכוונת Surfline להגיע לישראל, הביא לידעתו צלם הגלישה אורי מגנוס שמקיים קשר רציף עם Surfline וגם יעבוד איתם בצמוד.

"אנו מקיימים קשר של תכתובת מיילים כבר מספר חודשים", אומר מגנוס. "אתר סרפליין פנה אליי באופן אישי וביקש ממני את עזרתו לגבי הפקה של תחזיות לישראל וכרגע הם נמצאים בשלבים אחרונים לפני מימוש הפרויקט".

זה הכיוון. Surfline מכוונים לכוכב שבמזרח הים התיכון :)

לדבריו של מגנוס בכוונת אתר Surfline להביא את תחזיות גלים המעודכנות והמפורטות ביותר לגולשים בישראל ולהציב גם מצלמות HD בשידור ישיר מחופים נבחרים. בכדי שהדברים יצאו לפועל בצורה הטובה ביותר ובכדי לענות לדרישות הקהל הישראלי, צוות סרפליין מבקש את עזרת קהילת הגולשים בישראל במילוי שאלון (באנגלית) עד יום ראשון 13.03.2016.

"סרפליין מתכוננת להשיק פיצ'ר תחזיתי חדש בישראל אבל אנחנו זקוקים לעזרתכם להבין מה אנחנו צריכים לדעת כשמדובר בגלישה באזור שלכם ועל כן נשמח לעזרתכם במילוי השאלון", מסבירים בסרפליין. "הסקר הבא אמור לקחת כ-15 דקות ובעשותכם כך אתם תוכלו לזכות בכרטיס מתנה על סך $50 לריגשה בחנות האתר. אנא העבירו את השאלון לכל חבריכם בכדי שנוכל לקבל משוב שנוכל להתאים את התחזית במדוייק לדרישותיכם.

כניסתו העתידית של אתר Surfline לישראל יכול להעניק מענה נוסף לתחזיות הקיימות אך לא פחות מכך, ענף הגלישה בישראל זוכה לתשומת לב מיוחדת ששם אותנו, פעם נוספת, על מפת העולם.

לחצו כאן למילוי הסקר / שאלון

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים