כובע ים לאנשים עם זקן? מפחית גרר בשחיה אבל נראה כמו ליצן

מאת יואב נקש יוני 15, 2015

זה לא יהיה הגיוני להגיד את זה על מוצר שיש לו ייעוד מוגדר אבל אני לא יכול להתאפק כי זה פשוט עומד לי על קצה הלשון: "מי צריך את הכובע ים הזה?" אההה...נכון, אנשים עם זקן. יש המצאות בחיים שצריכים להישאר עמוק במגירה או לגלח אותם מעל הראש, כי ברגע שהן צומחות ומבצבצות אז או שהן דוקרות או שהן מדגדגות. במקרה הבא של כובע הים לשחיין המוזקן והמשופם, מדובר במשהו שאפשר להסתדר גם בלעדיו... אלא אם כן אתם ממש רוצים להיראות מגוחך על גבול הליצן.

שחיינים עם שיער פנים צריכים מכונת גילוח טובה או קוסמטיקאית שתעשה להם אפילציה. וזה לא שיש לי משהו נגד זקנים, שפמים ושחיינים (אם כי יש לי בעצם משהו נגד שפמים) הרי גם אני מסוקס ובעל זיפים ובנוסף להכל, שחיין. אבל אם הייתי מזוקן ברמות של "הזקן מהיה היה" והייתי רוצה לשפר את יכולות שחיית הטורפדו שלי במים והתנאי היחיד היה לחבוש את הכובע-זקן המשודרג הזה, אז בלי לחשוב פעמיים הייתי הולך למרוח על פניי קצף גילוח ולהעביר תער חד. תכל'ס, גם ככה אני שוחה עם כובע-ים שנראה כמו המצאה שמיועדת לנשים זקנות בפנסיה עם מנוי בקאנטרי, אז למה לי לעשת לעצמי עוד יותר עוול עם כובע שיגרום לי להיראות כמו חניבעל לקטר... בפנסיה?

Ap970105636176

זה נראה כמו כובע-ים עם שפם וזקן... Beard Cap שוחים עם זה?

אז איך הגענו למצב הזה? נכון, לא התגלחנו הרבה זמן ולא העברנו תער (כי ככה כתוב בתורה) אז כשדברים יוצאים משליטה צריך למצוא להם משהו שיכניס אותם לפרופורציה ואם אפשר אז מתחת לכובע. חברת הרכבות הלאומית של אנגליה Virgin Trains, נותנת החסות לאירוע השחייה הגדול של הממלכה הבריטית Great North Swim, פיתחה אב-טיפוס של כובע-ים מלייקרה המיועד לאנשים משופמים ומזוקנים שאמור לשפר ביצועיהם במים ולהפחית את הגרר בעת השחייה. כן, זה כמו כובע-ים אבל כזה שיושב מעל השפה העליונה והסנטר. סוף כל סוף... נכון שחיכיתם לזה?

"אנו בהחלט מודים לחברת ווריג'ין טריינס שהשקיעה מאמצים רבים בפיתחו של ה-Beard Cap בכדי לפתור את בעיית גרר-שיער-הפנים בעת השחייה ושידרבן אנשים רבים יותר להשתתף בתחרות השחייה שתתקיים ביוני 2015"

בסקר שערכה חברת Virgin Trains נמצא ש-12% מכלל 2000 השחיינים שהשתתפו בסקר טענו שהם שוחים לאט יותר בגלל ה"בוש" מתחת לסנטר וכמעט רבע מהגברים (מה, היו גם נשים בסקר?!) טענו כי הזקן שלהם מפחית מיכולותיהם הספורטיביות באופן כללי. מארגני התחרות דווקא חושבים שזו המצאה נפלאה ומתייחסים אליה ברצינות רבה: "אנו בהחלט מודים לחברת ווריג'ין טריינס שהשקיעה מאמצים רבים בפיתחו של ה-Beard Cap בכדי לפתור את בעיית גרר-שיער-הפנים בעת השחייה ושידרבן אנשים רבים יותר להשתתף בתחרות השחייה שתתקיים ביוני 2015", אומר אלכס ג'קסון (Alex Jackson) מפיק התחרות שכנראה גם הוא בעל זקן עבות.

לא ידענו שחניבעל לקטר היה שחיין... 

אז אם אתם מזוקנים ומשופמים וגם חובבי שחייה, אל תגידו נואש ל-0.5 מילי שניות שהאטו את שחייתכם. אם אין לכם בעיה להיראות קצת מגוחכים אזי עם הכובע-ים למזוקן תוכלו להרגיש כמו מגולחים... אני מניח שאין כזה גם לנשים נכון?

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

Ap574032586269

Ap421621395554

Ap63474637907

Ap146302149936

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים