בפקק של הפיק: תכירו את הגלשן החדש מתוצרת טסלה

מאת יואב נקש יולי 31, 2018

טסלה היא חברה אנרגטית ביותר שדוהרת בקצב מסחרר בתחום הסביבתי. היא מפתחת מכוניות חשמליות שחלקן אוטונומיות, סוללות, מצברים וגגות פאנלים סולרים. כעת, היא בחרה להשלים את הקולקציה שלה עם עוד פיתוח שלא בהכרח קשור לטכנולוגיה המאפיין אותה אבל יכול לשמש כמקדם מכירות לא רע. טסלה בונה גלשן.

חברות רכבים רבות כבר גילו בגלישה שיטה טובה בהעברת מסרים פרסומיים על ידי השוואתם לתוצרתם כידידותיים לסביבה / האדם והמכונה / הכוח של הגל כמו כוחו של המנוע וכדומה. הראשונה לייצר גלשנים הייתה החברה הגרמנית מרצדס שריפדה את מקנמרה עם סטוק גלשנים יוקרתי העשוי קרבון ועכשיו גם אילון מאסק מצטרף לחגיגה כשהוא חובר לשייפר מאט ביולוס מגלשני Lost ומייצר מהדורה מוגבלת של של 200 גלשנים. מחירו של כל אחד מהגלשנים יעלה 1500 דולרים - ולא, זה לא מגיע עם מנוע חשמלי.

חברת הרכבים האמריקאית מסבירה כי כלי השיט החדש שלה תוכנן במיוחד כך שהוא יתאים למכוניות החשמליות מדגם S, X ו-3. ""גלשני טסלה קלים במשקלם, המשטח מחוזק בסיבי פחמן (קארבון) מסוג "Black Dart", העיצוב בהשראת עיצוב הפנים של המכוניות שלנו ואת הגלשן מעטר לוגו מבריק וכיתוב בצבע בעל ניגוד מעודן", אומרים בחברה.

הגלשן החדש של טסלה ללא שידרית, הקצף שבמרכזו הוא EPS והגלאס שעוטף אותו הוא שילוב של שרף ואפוקסי. הגלשן יגיע עם תושבות לחרבות אך לא ימחר עם סט חרבות - אותם תצטרכו לקנות בנפרד. מידות הגלשן: 8'6 - 20.50 - 2.88 זנב ראונד פין טייל. רוקר עם שיפוע עדין, ריילים דקים וחרטום נוטה לעבה. נתונים שמובילים לגלשן בעל יכולת תגובה גבוהה. הגלשן שצבעו שחור (חלק עליון) ואדום (חלק תחתון) עטוף בקארבון מהזנב ועד לחרטום, בסיבי זכוכית מרייל לרייל והזנב מחוזק בשתי שכבות של בד 4oz שוסיף חיזוק מקסימלי והתנגדות לקיפול לא רצוי.

גלשן הטסלה יצא לסיבוב בים כבר בשבועות הקרובים. וככל הנראה גם שם הוא יוציא את העיניים לאלו שיעמדו לידו בפקק על הפיק. האמריקאים כבר באקסטזה ולאחר מספר ימים מאז שנודע הדבר הוזמנו כל הגלשנים בסך כולל של 300,000 דולרים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים