חדשות
חדשותגלישה ← הבריכה הראשונה עם הגל המושלם של סלייטר תוקם בפאלם ביץ' פלורידה ב-2019

הבריכה הראשונה עם הגל המושלם של סלייטר תוקם בפאלם ביץ' פלורידה ב-2019

מאת יואב נקש אוקטובר 30, 2017

יש לחיצת יד, יש מקום מושלם. בריכת הגלים הראשונה של קלי סלייטר תוקם בפלורידה ובמרחק של 150 ק"מ מבית ילדותו של האלוף. כך הוסכם בדין ודברים של הסלייטר עם מועצת מחוז פאלם ביץ'. העבודות להקמת חוות הגלים בטכנולוגיה של KSWC תחל ב-2018 והצפי לפתיחתה במהלך 2019.

"יש לנו אישור בניה לחוות הגלים במחוז פאלם ביץ' פלורידה", כתב סלייטר באינסטגרם. "זהו כבוד גדול עבורי שהקמת בריכת הגלים הראשונה של KSWC תהיה במדינת הבית שלי. תודה רבה לראש העיר בודריק ולנכבדים שאישרו ותמכו בפרויקט. כמו כן, תודה רבה לחוות ג'ופיטר על תגובותם ותמיכתם. מחכה בקוצר רוח להיות שכן שלכם".

A post shared by Kelly Slater (@kellyslater) on

קלי סלייטר חשף את הגל המושלם לראשונה בדצמבר 2015. שישה חודשים לאחר מכן, נקנו רוב מניות החברה על יד ה-WSL ומאז, ומידי כמה זמן, אנו זוכים לקבל דגימות ווידיאו של אלופים על גל במעשה ידי אדם שנראה יותר כמו מעשה ידי האל. חוות הגלים הראשונה של סלייטר בפלורידה תתפרש על שטח של 80 דונמים כשבמרכזה בריכת גלים באורך 610 מטרים על רוחב של 55 מטרים. כאמור בריכה זו אמורה להפתח במהלך שנת 2019.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים