יש תקווה: משפחתו של סאני גרסיה מגייסת כסף להחלמתו

מאת חופית לוגסי מאי 15, 2019

מצבו הרפואי של אלוף העולם לשעבר בגלישה, סאני גרסיה, נותר חסוי מאז ה-29 באפריל שבו הובהל במצב קריטי לבית חולים בפורטלנד אורגון. אבל אולי הידיעה על כך שמשפחתו מגייסת כסף לטיפולים הרפואיים מעניקה איזושהי תקווה כי האלוף עדיין נלחם ומצבו יכול להשתפר. הלוואי.

עמוד גיוס הכספים באתר Gofundme מבקש לגייס סכום של 150,000 דולרים. "בשם משפחת גרסיה אנו מבקשים את עזרתכם בגיוס כסף להוצאות הרפואיות הרבות שכרוכות באישפוזו של אהובנו סאני בטיפול נמרץ באורגון", נכתב בעמוד. "כידוע לכם סאני היה במצב קריטי מאז ה-29 באפריל אבל הוא חזק ונלחם... בכל יום שחולף תקוותנו מתחזקת אך דרך ארוכה עוד לפנינו".

כאמור, מצבו הבריאותי של סאני גרסיה נותר חסוי בעוד שהדיווחים שמתקבלים הם כי הוא ניסה לשים קץ לחייו. בראיונותיו בעבר, העיד על עצמו גרסיה כי הוא סובל מדכאון שבו הבחין לאחר שזכה בתחרות ה-QS ב-2012 שנערכה בסאנסט. עוד אמר גרסיה באחד מראיונותיו לעמוד הפייסבוק Humans of Surfin כי הוא שקל מספר פעמים להתאבד אך נמנע מכך כאשר הזכיר לעצמו כי יש לו חיים טובים ואנשים רבים סביבו שאוהבים אותו מאוד ועושים הכל בשביל להביאו למקום טוב.

אנו ב"צלם ים" ובשם כל קהילת הגולשים בישראל, שולחים איחולי החלמה מלאה לסאני גרסיה ומחזקים את ידי משפחתו ברגעים קשים אלו. בתקווה לבשורות טובות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים