חדשות

לחתור בעמידה וגם בישיבה: הגאדג'ט שיהפוך לכם את הסאפ לקייאק

מאת יואב נקש יולי 19, 2015

מוחם הקודח והיצירתי של האנשים לא מפסיק לחדש לנו דברים נחמדים ושימושיים. הרעיון הבא מבקש להעניק לנו דרך נוספת להינות מהשהייה במרחב המים וזאת על ידי הפיכתו של ה-SUP (סטנד-אפ פאדל) ל-SDP (סיט-דאון פאדל) ובמילים אחרות: במקום רק לעמוד על גלשן הסאפ אפשר גם לשבת ולחתור עליו, בדיוק כמו על קייאק. ה-Padillak נמצא בראשית דרכו לגיוס הכספים הדרושים להשקתו. מפתחיו טוענים כי ייחודו הוא בכך שהטרנספורמציה בין סאפ לקייאק אינה פוגעת בייעודו הראושני של הסאפ ושניתן להמשיך לחתור בעמידה גם בזמן שמתקן הישיבה מותקן עליו.

אם הזמינו אתכם לחתירה על סאפ ולבירה באמצע הים או שתכננתם לגוון ולחתור לעומק וגם לדוג אי שם, אז עם מושב המלכים של ה- Padillak זה לא כבר לא יראה לכם כזה מסובך או תלוש מהמציאות. שידרוג הסאפ מגלשן עמידה לגלשן ישיבה (כמו על קייאק) הוא רעיון שבאפשרותו לחסוך כסף, לאפשר זמן מנוחה בחתירה ארוכה ולהוסיף גם מימד של הנאה לאדם אחד או למספר אנשים יחדיו.

מסאפ לקייאק. ה-Padillak מיועד לגולש אחד או לכמה יחדיו... לעמוד או לשבת זה עניין של בחירה.

תושבת מושב ה-Padilak בנויה ממוטות פלסטיק שניתנים להתאמה לפי אורכו של הסאפ ושאותם ניתן להרכיב על גבי משטח הגלשן לפי העדפתו האישית של המשתמש. המושב עשוי מבד velcro עם כרית נגד מים שאותה ניתן לנתק מהמושב ולהשתמש בה גם לציפה בעת הצורך. בכדי להוסיף לנוחות ולהעניק יותר שיווי משקל בהחלפה שבין ישיבה לקימה, נוספו גם מעקות אחיזה. מוטות צד אלו גם יכולים לשמש עבור ישיבתו הנוחה של אדם נוסף שמצטרף לרכיבה.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

קמפיין הקיקסטארט של ה- Padillak מבקש לגייס 30,000 דולרים עבור ייצורו ההמוני של ה-SDP. במהלך החודש של גיוס הכספים מציעים המפתחים את המושב בחצי מהמחיר ($489), זאת מטרה לעודד את חובבי הסאפ באשר הם לנסות ולהתרשם מהמצאתם בחתירה על כלל מקורות המים. 

אז מה דעתכם? אהבתם את הרעיון? שתפו אותנו בדעתכם בתיבת התגובות

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים