חדשות
חדשותגלישה ← הוועד האולימפי מאשר: ענף הגלישה יהיה חלק מהמשחקים האולימפים בפריז 2024

הוועד האולימפי מאשר: ענף הגלישה יהיה חלק מהמשחקים האולימפים בפריז 2024

מאת יואב נקש דצמבר 09, 2020

זה קצת מוזר לדבר על אולימפיאדת 2024 כשאולימפיאדת 2020 עדיין לא התקיימה וגם עדיין אין צפי לקיומה בקיץ 2021 ועל אף זאת חייבים להסתכל אל העתיד ולתכנן קדימה בימים של פוסט קורונה. הוועד האולימפי ככל הנראה מעדיף לשמור על טווח 4 השנים במספרים זוגיים ומפרסם כי ב-2024 ענף הגלישה והסקייטבורדינג יהיו חלק מהמשחקים האולימפים. השינוי היחיד הוא שבניגוד לאולימפיאדה בטוקיו, התחרות תתקיים ביעד פולינזי רחוק מהבירה הצרפתית.

במשחקים האולימפים יתחרו 22 נשים ו-22 גברים על מדליית זהב, כסף וארד. ובכדי לשמור על זיקה לתרבות והמורשת של הספורט, הוחלט לקיים את התחרות בטריטוריה פולינזית צרפתית המרוחקת 15,000 קילומטרים מפריז. את היעד הזה אנו מכירים בשם צ'ופו! כן, הגל הפולינזי הצינורי יקבע את הגולש שיעמוד על פודיום עם מדליית זהב לצווארו. כבר לא מדובר בספוט לאייריאלים או פאוור סרף של חיתוכים, אלא ביכולת שבסיסה העיקרי היא קדיחת צינורות - וכידוע לכם מדובר בצינורות עם מנגנון הדף שיכול לתלוש בקלות את הגולש מגלשנו.

אז עוד קצת יותר מ-3 וחצי שנים ואנחנו אמורים לצפות באקשן אולימפי מדרגה ראשונה בטהיטי. יחד עם הגלישה גם ענף הסקייטבורד יקבל ייצוג לנשים ולגברים בשיוויון מתחרים וכל שנותר לנו הוא לקוות ששום דבר לא ישתבש בדרך...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים