חדשות

יעד הגלישה החדש של צפ' אמריקה: בריכת גלים נוספת תוקם בטקסס

מאת יואב נקש אוקטובר 20, 2016

זוהי ככל הנראה שעתה היפה של טקסס ושעתם החלומית של הגולשים. עד לפני מספר שנים לא היינו מעלים בדעתנו שמדינת הקאובויס ובארות הנפט תהפוך ליעד גלישה, וכיום נדמה שמקורות הגלישה בטקסס בלתי נדלים ומהם שואבים סוול אחר גלים. לאחר שגילינו את הגלים שבמפרץ מקסיקו  יחד עם את גלי המיכלית, וכשבוע לאחר שנחנכה בריכת הגלים NLand באוסטין, מודיעה חברת "אמריקן ווייב מאשין" (AWM) כי בכוונתה להקים בריכת גלים נוספת בקרבה לעיירה הטקסנית וואקו (Waco).

חברת American Wave Machines הכריזה על בנייתה של בריכת גלים חדשה שתתפרש על שטח של 2 דונמים ב- BSR Cable Park שנמצא בסמוך לוואקו שבטקסס. החברה הודיעה כי בריכת הגלים תהיה המבנה הגדול ביולתר שהוקם לגלישה בארה"ב ובו תיושם טכנולוגיית הפקת הגלים של AWM המתבססת על הפקת הגל בצורה מעגלית שמספק סוגי גלים שונים - מגלי קצף ועד לצינורות.

בפארק BSR מתקן לגלישת כבלים (וויקבורד) וגם שטח נוסף עם מגלשות מים. את בריכת הגלים יבנו בסמוך לשתי האטרקציות יחד עם חנות גלישה, מקום לינה, מסעדה, בר משקאות ומתקני אירוח ונוחות נוספים. "ערכתי מחקר ואת חברת אמריקן ווייב משין העדפתי מכולן", אומר הבעלים של פארק BSR, סטיוארט פארסונס.

"חברת AWM מתקינה בריכות גלים שונות ומגוונות במקומות רבים בעולם למעלה מ-10 שנים." מסביר מנכ"ל אמריקן ווייב משין. "אני אוהב שסוול מושלם יכול ליצור מגוון אינסופי של תצורות גלים שיתאימו לגולשים בכל הרמות ומבלי שנצטרך לדאוג לעצב קרקעית מיוחדת בשביל זה. הצוות שלי מוכן לחפור בכל רגע נתון שבו נקבל אישור".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים