חדשות
חדשותגלישה ← כדור הבדולח של הגולש הטוב ביותר בעולם – קלי סלייטר מנבא את העתיד

כדור הבדולח של הגולש הטוב ביותר בעולם – קלי סלייטר מנבא את העתיד

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

כבר נדמה שאמרנו עליו הכל ושכינינו אותו בכל שם תואר אפשרי. הרבה מעבר לזה שהוא תותח / פנומן / אלוף עולם / שחקן / מספר 1 / עילוי / גורו / זמר / תגלית / אחד בדורו / המשפיע ביותר /  חתיך ומפורסם, מסתבר שלקלי סלייטר יש גם כוחות על! בכוח המוח, עם כדור של בדולח סלייטר יכול גם לנבא את העתיד. 

 
 

צייר הגרפיטי האנונימי שחותם את יצירותיו בשם BERT, מפורסם באנסיניטה (Encinitas) שבדרום קליפורניה בזכות ציורי הקיר שלו בנושאים הקשורים לגלישה. בשנת 2013 הוא השלים פרויקט של עשרה ציורי רחוב על כל אחת מהתחרויות של ה-ASP שנערכו באותה השנה. הוא צייר את ג'ואל פרקינסון ב-2012 ואת מיק פאנינג לאחר זכייתו ב-2013 וכמובן את 11 פעמים אלוף העולם קלי סלייטר במגוון רחב של איורים נוספים ששניים מהם זכו להיות תלויים על הקירות בביתו של סלייטר עצמו.

art4

לאחר ניצחונו של קלי סלייטר בתחרות הפייפ-מאסטרס בהוואי, בחר BERT לצייר את סלייטר עם תרבוש כשהוא אוחז בידו בכדור בדולח שבתוכו הגביע שבו זכה. הציור לא נחבא במקום נסתר אלא מוצג בצידו של כביש מהיר בקרבה לחוף הים ומתנשא לגובה של 5 מטרים. שמה של היצירה: "חלום הפייפ- הוואי של סלייטר" (Slater's Hawaiian Pipe Dream).

לציור של BRET יש משמעות נסתרת שאת ההשראה לה הוא קיבל לאחר שסלייטר ניצח את ג'ון ג'ון פלורנס בתחרות הפייפ מאסטרס שנערכה בחודש דצמבר בהוואי. עם ניצחונו התברר לכול שסלייטר חזה את העתיד כבר לפני 10 שנים בציטוט שהופיע בספר האוטוביוגרפי שלו 'Pipe Dreams' שיצא לאור בשנת 2002. כשנשאל היכן הוא רואה את עצמו בעוד 10 שנים הוא השיב כך: "... מתחרה בפייפ נגד ילדים כגון ג'ון ג'ון פלורנס... הוא רק בן 10 כרגע אבל הוא כבר שוחט את הצינורות של פייפ. כשהוא יהיה בן 20 אני אהיה בן 40 ואני מקווה שתהיה לי עוד האפשרות להתחרות נגדו..."

art5


"...competing at Pipe against kids like John John Florence... he is only ten years old, but he is already charging pipe. When he is twenty, I'll be forty, and hopefully I'll have a chance to surf against him..."

Kelly Slater the fortune teller כדור הבדולח של הגולש הטוב ביותר בעולם ? קלי סלייטר הנביא

כדור הבדולח של סלייטר ניבא את העתיד בטווח זמן של עשר שנים... מדהים לגלות עד כמה הוא היה קרוב לעובדות ומדויק בשמות. לאחר התחרות ב-2013 צוטט קלי סלייטר אומר שהייתה לו הרגשה טובה שהוא הולך לנצח בתחרות הזו; שהוא ראה את כל הסימנים שיובילו אותו למקום הראשון. האם חלום ה"הוויאיין-פייפ של סלייטר" באמת התגשם או שמא מדובר בגולש עם כוחות על המחזיק בכדור בדולח ורואה את הנולד הרבה לפני כולם? ספוקי...

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים