חוות הגלים של קלי נוספה לסבב המקצועני של ה-WSL ב-2018

מאת יואב נקש דצמבר 06, 2017

מספר שבועות לפני שיוכתר אלוף העולם החדש / ישן בגלישת גלים לשנת 2017, מפרסם ה-WSL את רשימת הספוטים של הסבב לשנה הבאה ובו גם מופיע ספוט הפתעה. את התחרות בפיג'י תחליף תחרות בבאלי ובמקום האיוונט בטרסלס יתחרו המקצוענים בחוות הגלים של קלי סלייטר בלאמור קליפורניה.

כן, זה אשכרה רשמי. לאחר שה-WSL קיים נסיעת מבחן לתחרות מקצוענית בתנאי הבריכה בחודש ספטמבר האחרון, הוחלט לקיים איוונט מן השורה בחווה של קלי על אותו גל מושלם בשנה הבאה. התחרות שתתקיים בחווה תהיה השמינית במספר לשנת 2018 ותבוא על חשבון התחרות שהיתה אמורה להתקיים בטרסלס באותו פרק זמן. תחרות ה- "Future Classic" תהיה הראשונה (רשמית) מסוגה אי פעם להתקיים בתנאים מלאכותיים בסבב הגלישה המקצועני.

הליגה העולמית בגלישה טרם פרסמה כיצד יעבוד פורמט התחרות "בתנאי המעבדה" אך מביעה את התלהבותה מהקונספט העתידני: "בהסתמך על תוצאות התחרות שקיימנו והפידבק שקיבלנו מגולשים שהתנסו בחוויית הגלישה בבריכה, אנו צופים שבספטמבר 2018 יהיה איוונט מיוחד עבור המתחרים והצופים", אומרת סופי גולדשמיט מה-WSL.

בענף הגלישה העולמי הדיעות חלוקות ושאלות רבות עולות בעקבות החידוש הטכנולוגי שנכנס לענף הספורט הימי. כמה זמן יקח בכדי לקיים כל מקצה? האם התחרות תתארך או תתקצר? כמה גולשים יתחרו בו זמנית? האם יהיה זה לפי מספר גלים או על פי זמן? האם הגולשים יתחרו באופן סימולטני בשני צידי הבריכה לימין ולשמאל או שרק על צד אחד? נכון לרגע זה ב-WSL ענו רק על שאלה אחת והבהירו כי תתאפשר כניסה לצופים (אם כי הדעות נוטות לכך שככל הנראה הם ידרשו בתשלום).

מה דעתכם על כך? האם אתם בעד או נגד קיומה של תחרות בסבב המקצועני בבריכת הגלים? הצביעו בסקר הבא.

להלן הרשימה המלאה של תחרויות הסבב לשנת 2018:

Quiksilver Pro Gold Coast | Australia - March 11 - 22, 2018
Rip Curl Pro Bells Beach | Australia - March 28 - April 8, 2018
Margaret River Pro | Australia - April 11 - 22, 2018
Oi Rio Pro | Brazil - May 10 - 19, 2018
Bali Pro | Indonesia - May 27 - June 9, 2018
Corona Open J-Bay | South Africa - July 2 - 13, 2018
Tahiti Pro Teahupo'o | Tahiti - August 10 - 21, 2018
Surf Ranch Lemoore | California/USA - September 5 - 9, 2018
Quiksilver Pro France | France - October 3 - 14, 2018
Meo Rip Curl Pro Portugal| Portugal - October 16 - 27, 2018
Billabong Pipe Masters | Hawaii/USA - December 8 - 20, 2018

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים