ה-WSL משהה את כל האירועים והתחרויות עד לסוף חודש מאי

מאת יואב נקש מרץ 18, 2020

מה שהתחיל בדחיה וביטולים של אירועי הליגה שהיו אמורים להתקיים בגולד קוסט בחודש מרץ, התרחב להשהיה גורפת של כל האירועים בכל העולם עד לסוף חודש מאי. המנכ"ל החדש אריק לוגן שרק נכנס לתפקידו לפני זמן לא רב מתמודד עם תקופה מאתגרת ביותר ומיישר קו עם כל ליגות ענפי הספורט ברחבי העולם כשהוא מקפיא את כל האירועים הכולל בתוכו את סבב הגלישה העולמי.

בסרטון שפרסם ה- WSL מופיע לוגן כשהוא מבשר על ביטול או דחיית כל האירועים בכל הרמות עד לסוף חודש מאי בתגובה למגיפת הקורונה. "יש לנו כוונה להתחיל את עונת האליפות ואת הסבב בהקדם האפשרי", אמר לוגן. "אנו עובדים קשה על תכנון תרחישים כיצד ייראה סבב 2020 במתקונתו החדשה".

החלטה זו פירושה שכל סבב התחרויות באוסטרליה יתבטלו, ואילו התחרות שאמורה להתקיים ב- G לנד אינדונזיה בחודש יוני תבוטל או תועבר לאזור אחר פחות נידח. "אנחנו ספורט עולמי וקיום הסבב בין מדינות שונות ובנסיבות העכשוויות פשוט אינו אפשרי, וזה לא יהיה זמן רב"., מוסיף לוגאן. כליגה עולמית המארגנת מפגשים פומביים, אנו מודעים מאוד לאחריותנו המוסרית והחברתית שלא לאפשר ולהאיץ את התפשטות הנגיף."

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים