חדשות

איוונט בהפתעה: ה-WSL יקיים לראשונה תחרות בבריכה של סלייטר

מאת יואב נקש ספטמבר 19, 2017

סייב דה דייט. בתאריך 19 בספטמבר, תתקיים לראשונה תחרות גלישה מקצוענית בבריכת הגלים של קלי סלייטר שבלמור קליפורניה. אבל לפני שאתם מחפשים את הלייב פיד באינטרנט כדאי שתדעו שזה איוונט "סודי" שרק מעטים מוזמנים אליו... ובטח לא אנחנו.

חרושת השמועות לגבי קיומה של התחרות התבררה לבסוף כנכונה ורשימת המוזמנים לאיוונט ההיסטורי בחוות הגלים של KSWC אינה ידועה כלל מלבד השתתפותו של אלון מאסק (Elon Musk) שנחשב למוביל בתחום הסביבתי בתחום צריכת האנרגיה. ה-WSL אינו מכחיש או מאשר את השתתפותו של מאסק או של כל גולש אחר ובתשובה לשאילתה של אתר The Inertia נאמר כי "ההזמנה היא לגולשים ברמה גבוהה". עוד נאמר כי התחרות בלאמור תהיה נסיונית. ה-WSL בוחן את האפשרות של קיומה בסביבה מלאכותית ובכך רומז על הפן העתידי של ענף הגלישה המקצועני שמחכה לנו ממש מעבר לפינה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים