איזו בריכת גלים היא היחידה עם מצלמות בשידור חי?

מאת יואב נקש אוגוסט 17, 2018

בעולם שבו הכל מרושת במצלמות וכמעט כל חוף גלישה בעולם מצולם 24 שעות, אין שום סיבה שגם בריכות גלים לא יעבירו איזה הלייב פיד. מצלמות חופים מאפשרות לנו לבדוק את התנאים באותו רגע נתון או לחזור בזמן ולראות הקלטה של הסשן לאחר שנגמר. כך בחוף הילטון וכך גם בבריכה בטקסס.

היינו מצפים שבבריכה עם הגל המושלם שבו מתקיימות תחרויות מקצוענים תהיה איזו מצלמה חביבה שתשדר את קלי בלייב אבל הבריכה של סלייטר... זה לא.  אתר התחזית והמצלמות העולמי סרפליין מעביר אמנם תחזית מעודכנת לגלים בלאמור אבל שידור חי של בריכת גלים הוא מעביר דווקא מ-Waco שבטקסס. הגלים בטכנולוגיה של אמריקן וייב מאשין מתועדים בזמן אמת לא במצלמה אחת אלא בשלושה!

הבריכה בוואקו כבר הוכיחה שהיא שונה מכל השאר. היא זו שדווקא לא מספקת את הגל עם הצינור המושלם אלא גל שדומה למרבית החופים בעולם - עם סקשנים וקירות לביצועים. המצלמות בוואקו מאפשרות לראות את הפאן שעושים אחרים באותו רגע נתון פיצ'ר חביב נוסף הוא לחזור בזמן לצפות בהקלטות של גולשים. אופציה מעולה לאלו שגלשו שם ורוצים מזכרת מהחוויה שלהם - לצפות, ולערוך סרטון אישי... אבל בשביל זה לא רק צריך להיות בטקסס אלא גם חשבון פרימיום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים