החג שלנו :) היום ה-20 ביוני 2017 - יום הגלישה הבינלאומי!

מאת יואב נקש יוני 20, 2017

ה- 20 ביוני 2016 זהו היום שלכם, יום החג של גולשי הגלים :) יום שכולו ריח שעווה, צינורות גלים אופדליפים וים צלול ונקי. אם ביום זה רכבתם על הגלים אז קיימתם חלק נכבד ממצוות החגיגה של יום הגלישה הבינלאומי ה-12. ובמידה ואתם מעוניינים להמשיך ולהיות צדיקים משימתכם הבאה היא לקיים ביום זה פעילות לשמירה על סביבת החוף והים בכדי שנוכל לחגוג על הגלים גם בשנה הבאה.

יום הגלישה הבינלאומי נוסד בשנת 2005 ונחגג בכל רחבי העולם בתאריך ה-20.06. גולשים, חובבי גלישה ופעילי סביבה וים מציינים את היום במגוון פעילויות ואירועים: מפגשים חברתיים, הצגות סרטים, ניקיונות חופים, אירועי ספורט של גלישה לרבות תחרויות מקומיות ופעילויות סמליות של ענפי ספורט ימיים נוספים.

פלייליסט של כמה שירים שינעימו לכם את החג Summer Vibes Mixtape

הידעתם? עד שנת 2013 יום הגלישה הבינלאומי נחגג בשני תאריכים שונים. האחד נקבע ע"י ה- Surfrider Foundation האמריקאי לתאריך 20 ביוני ואילו השני נקבע על פי ארגון הגלישה האירופאי EuroSima לשלושה ימים אחריו, בתאריך 23 ביוני.

איך לחגוג את יום הגלישה הבינלאומי? לפניכם כמה רעיונות:

  • לכו לגלוש!
  • השתתפו בפעילות סביבתית לשמירה על ניקיון החוף והים.
  • בחוף גיל באשדוד יתקיים אירוע מיוחד במינו - חגיגה לכבוד יום הגלישה פרטים נוספים כאן.
  • תמשיכו לגלוש באתר צלם-ים, קראו את הכתבות וצפו בתוכן עשיר ומגוון של קליפים ותמונות :)

חג גלישה שמח!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים