בריכת הגלים הראשונה באנגליה תפתח באוגוסט 2015

מאת יואב נקש יוני 05, 2015

מהיום הראשון של חודש אוגוסט 2015 נוכל להצפין בטיסה אל הממלכה הבריטית ולגלוש בבריכת גלים מלאכותית. מתחם הפארק Surf Snowdonia שנמצא בקרבה לעמק הפורה והירוק Conway נקרא על שם המחוז בו הוקמה הבריכה, Snowdonia שבוויילס (Wales). בריכת גלים זו שנבנתה בטכנולוגיית ה-Wave Garden תשרת את הציבור הרחב ותפמפם גלים (צינוריים ונשפכים) עד גובה של 2 מטרים.

הבריכה שממוקמת בתחום יבשתי הרחק מחוף הים תספק גלים איכותיים לגלישה שמיועדים לרמות שונות של גולשים, ממתלמדים ועד מקצוענים. הרכיבה על הגל תתחיל במרכז הבריכה והשבירה תמתח לאורך של 150 מטרים באופן מושלם כאשר גובה הגל ירד ככל שהוא יתקרב לגדת החוף.

רחוק מחוף הים. בריכת הגלים הראשונה באנגליה Surf Snowdonia תספק 2 מטרים של גלים צינוריים

"אנו נרגשים לבשר שנפתח את שערי הבריכה בראשון באוגוסט 2015. הווי אומר שאפשר להתחיל לספור לאחור רק שמונה וקצת שבועות מהיום עד אשר תוכלו לשחוט את הגל הארוך ביותר בעולם שנבנה על ידי אדם", אומרים ב-Surf Snowdonia. "חלפו רק 13 חודשים מאז התחלנו בבנייה. וכן, עברנו רגעי עבודה קשים אבל אנחנו כעת ממש בפינישים אחרונים שייקחו מספר שבועות. אנו נערוך ניסוי במהלך חודש יולי לפני שנפתח את הבריכה לציבור הרחב".

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

מתחם הפארק של Surf Snowdonia נבנה על קרקע אתר תעשייתי שנסגר בשנת 2007. בבריכת הגלים עצמה יהיו מספר מקומות שמיועדים לרמות שונות של גלישה. מתחילים ומתלמדים יגלשו בארבע הפינות של הבריכה שבהם נשברים גלים בגובה של כ-70 ס"מ. גולשים חובבנים יגלשו על פני גלים של 1-2 מטרים בכיוון פינות הבריכה והמקצוענים יגלשו על הגלים שנמצאים במרכז הבריכה וקרובים למזח שחוצץ את הבריכה באמצעה, במקום שבו הגל נשבר צינורי בגובה של 2 מטרים.

מחיר החוויה שברכיבה על הגלים לא יהיה זול במיוחד - פרטים על המחיר המלא של בריכת הגלים האנגלית בכתבה הבאה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים